1874
2093

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

سوالاتشو از اینستا بخر

یه افسانه قدیمی هس میگه اون قسمت هایی از بدنتون که خال داره در زندگی قبلی توسط معشوقتون بوسیده شده  وهرچه تیره تر باشه تعداد دفعاتش بیشتر بوده!!!💜🍃حالا کجاتون خال دارین؟😉سرنوشترابایدازسر،نوشت...ایمان دارم که خدا روی خوش زندگی رو بهم نشون میده😻خدایا شکرت🙏🏻🌸

من سوالای لو رفتشو دارم

میفروشم ۳۰ تومن اگه خاستی

با جوابم هس دقیقن همینا میاد

من کسی هستم که معتقده هرکسی لایق خوش رفتاری و مهربونی من نیس✨ اگر دیدی جایی باهات تند رفتار کردم بدون تقصیر خودت بوده و اگر باهات مهربون بودم بدون خیلی آدم خاصی هستی💜 توهین ممنوع🚫 نه من میکنم نه شما خب؟ اگر از من خوشت نمیاد پس با من حرف نزن و درآخر به امید روزی که زن مقابل زن قرار نگیره🌏
2051
سوالاتشو از اینستا بخر

سراسریه؟؟ کدوم پیج دارن

یه لحظه امضامو بخون یه نی نی کوچولودارم دختر ناز نازیه 19شهریور امسال دنیا اومده متاسفانه به پروتئین گاو حساسیت داره کهیر میزنه دعا کنید خیلی زود خوب شه گناه داره خیلی کوچولو هس
جدی ؟ازکجااوردی

دارم دیگه 

اینم نمونشه

من کسی هستم که معتقده هرکسی لایق خوش رفتاری و مهربونی من نیس✨ اگر دیدی جایی باهات تند رفتار کردم بدون تقصیر خودت بوده و اگر باهات مهربون بودم بدون خیلی آدم خاصی هستی💜 توهین ممنوع🚫 نه من میکنم نه شما خب؟ اگر از من خوشت نمیاد پس با من حرف نزن و درآخر به امید روزی که زن مقابل زن قرار نگیره🌏
سراسریه؟؟ کدوم پیج دارن

من دارم عزیزم

۳۰ تومن

1718