2091
2079
عنوان

شما بودین کدومو انتخاب میکردین؟

202 بازدید | 23 پست

من الان مستاجرم

با این گرونی دیگه نمیتونم جای خوب کرایه کنم

شاید مثلا یه منطقه خارج شهر بتونم

ولی مادرشوهرم یه دوبلکس داره که یه لکسش الان دست مستاجره.تو منطقه عالی و باکلاس

قبلا اونجا بودم ولی چون در ورودی جدا نبود و دلایل دیگه بحثم شد اومدم بیرون

الان دیگه درش جدا شده

مادرشوهرمم زن بدی نیست ولی استرس دارم.راهنماییم کنید

مطمئنم منم خونه‌دار میشم😍.ولی برا زودتر اتفاق افتادنش برام صلوات بفرستین😘

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

کلا زندگی با فامیل شوهر خریته، فقیر باشم بهتره تا تو دست و پای اونا

💛عضو جدید گروه رز زرد💛وزن فعلی ۶۴💛وزن هدف ۵۵💛.           این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...
2077

منطقه مادر شوهر

😍گردجهان گردیده ام اما تو چیز دیگری 😍               خدایا میشه دستامو بگیری 🤲آخه این روزا داغونم😔   گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین                          خانه آباد شدم،خانه ات آباد حسین😔
2050

بری خونه مادر شوهرت پول پیش و کرایه میدید؟

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
کلا زندگی با فامیل شوهر خریته، فقیر باشم بهتره تا تو دست و پای اونا

کلا زندگی با خانواده خود ادمم خوب نیست اما گاهی ادم مجبوره تو ی ساختمون باهاشون زندگی کنه

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
کلا زندگی با خانواده خود ادمم خوب نیست اما گاهی ادم مجبوره تو ی ساختمون باهاشون زندگی کنه

آره خب، ولی بازم زندگی خودته خودت باید تصمیم بگیری و فکر کنی

💛عضو جدید گروه رز زرد💛وزن فعلی ۶۴💛وزن هدف ۵۵💛.           این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...
1718