2726
عنوان

خانومای اهل رژیم و اونایی که وزن کم کردن لطفاااااابیان یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 23 پست
اخه من جزایر مارماریس هستم نمیتونم خیلی رژیم بگیرم اینجا خیلی سخته ۸تیر برمیگردم تااون موقع میترسم ا ...

اخییی خب خود کنترلی کن عزیزم به هر حال هم برا سلامتت هم هدفت بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخییی خب خود کنترلی کن عزیزم به هر حال هم برا سلامتت هم هدفت بده

من خیلی پرخورنیستم کلا چون معدمم حساسه نمیتونم زیاد بخورم تاحالا نشده من ۱بسقاب پر برنج بخورم کلا ته عذاخوردنم ۳فال پیتزاس و یه استکان نوشابه همین معدم زیاد بزرگ نیست

2728
من خیلی پرخورنیستم کلا چون معدمم حساسه نمیتونم زیاد بخورم تاحالا نشده من ۱بسقاب پر برنج بخورم کلا ته ...

همه چی بخور به اندازه...

کالری شمار نصب کن تو گوشیت

از همت چی بخور ولی در حد ۱۲۰۰ کالری

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

چالش بامداد خمار رو یه سر بزن هفته ای یک کیلو بدون عوارض کم می کنی 

عضو گروه نارنجی چالش بامداد خمار ،🧡🧡🧡🧡🧡🧡وزن شروع ۷۲....وزن فعلی۵۵....وزن هدف ۵۵ ...من با چالش بامداد خمار بعد از سال ها از شر اضافه وزنم خلاص شدم ...امتحان کنید تا با اعتماد به نفس به پایان برسونیدش 

جزایر مارماریس کجاست!؟ ترکیه؟!

ببین هرجام ک رفته باشی سفر غذاهای رژیمی و‌سبزیجاتیم هست پس اونارو سفارش بده مثل سینه مرغ گریل 

ماهی کبابی 

بشقاب سبزیجات سود و...

بعد هم کالری شمار نصب کن رو گوشیت هرچی میخوری وارد کن 

پیاده روی کن همونجا هم جاهلی زیادی و دیدی هم کالری سوزوندی

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️