2091
2079

من تااخرشهریور میخوام باردارشم میخوام رژیم وورزشمو شروع کنم فقط اینکه من از ۵شروع میکنم تواین مدت هم الان تو سفرم جایی عستم همش پرازغذاهای خیلی زیاد وخوشمزه خیلی زیاده روی نمیکنم فقط نمیتونم اینجا رژیم بگیرم شماجای من بودین جیکارمیکردین

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087
۱۰-۱۲تاکم کنم راضیم ۷۹هستم میخوام بسم ۶۸-۷۰

خب پس خوبه ببین رژیم ۱۶ ۸ خیلی خوبه و زیادم سخت نیست برا شروع مناسبه ۸ساعت عادی غذا میخوری و هر چی که بخوای اما ۱۶ساعت نه مثلا میتونی از ساعت هفت شب چیزی نخوری تا ده صبح فردا که صبحانه بخوری کلا زمانشم خودت میتونی تنظیم کنی

2032
اخه من جزایر مارماریس هستم نمیتونم خیلی رژیم بگیرم اینجا خیلی سخته ۸تیر برمیگردم تااون موقع میترسم ا ...

اکه بخوای میتونی جلو خودتو بگیری ..ولی وقتی آدم مسافرت میره رژیم واقعا سخته رعایت کردنش

2104
اخه من جزایر مارماریس هستم نمیتونم خیلی رژیم بگیرم اینجا خیلی سخته ۸تیر برمیگردم تااون موقع میترسم ا ...

اخییی خب خود کنترلی کن عزیزم به هر حال هم برا سلامتت هم هدفت بده

اخییی خب خود کنترلی کن عزیزم به هر حال هم برا سلامتت هم هدفت بده

من خیلی پرخورنیستم کلا چون معدمم حساسه نمیتونم زیاد بخورم تاحالا نشده من ۱بسقاب پر برنج بخورم کلا ته عذاخوردنم ۳فال پیتزاس و یه استکان نوشابه همین معدم زیاد بزرگ نیست

1718