2726
عنوان

کیا قلبشون تیر میکشه

89 بازدید | 16 پست

من گاهی موقع ها قلبم تیر میکشه زوری نفس میکشم بعد عموم قبل ۴٠ سالگی مریضی قلبی داشت باتری گذاشتن تو قلبش بعد دوتا داداشام هم همینجوری هستن

شکیبام یه دختر تیر ماهی تخس امسال سال آخر مدرسمه یعنی دوازدهمم منم مثل بقیه ی دخترا آرزوم خوشبخت شدنه و اینکه توی رشته ام پیشرفت کنم راستی رشتمم خیاطیه

من 😔

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری تیر میکشه ؟ برا من وقتی تیر میکشه نفس عمیق نمیتونم بکشم هرقدر بخوام نفس بکشم بدتر میشه تا خودش ...

اره نفس کشیدن برام سخت میشه بعد یه ١٠ دقیقه خوب میشم

شکیبام یه دختر تیر ماهی تخس امسال سال آخر مدرسمه یعنی دوازدهمم منم مثل بقیه ی دخترا آرزوم خوشبخت شدنه و اینکه توی رشته ام پیشرفت کنم راستی رشتمم خیاطیه
وااا عموم تو 15 سالگی بر اثر بیماری قلبی فوت شده!!! 

خدابیامرزتش منم عموم سکته کردن نصف بدنشون از کار افتاد بعدم خون تو پاشون لخته شد رفتن عمل انجام بدن درحین عمل فوت کردند

اره نفس کشیدن برام سخت میشه بعد یه ١٠ دقیقه خوب میشم

یعنی این بیماری قلبیه 😲 چون من از بچگی این حالت میاد سراغم تو یه برهه ای زیاد میشه گاهی کم ... وقتی استرس دارم بیشتر .. ولی فک کنم انیژ قفسه سینه اس یعنی ربطی ب قلب نداره .. من حتی دکترم نرفتم بابتش 

خب پس مشکل قلبی تو خانوادتون ارثیه کاش بری یه چکاپ کنی

داداشم رفت دکتر یه نوار از قلبش گرفت دکتر گفت قلبت دو نوع صدا میده 

من خودم میترسم برم بگه مشکل داری

یعنی این بیماری قلبیه 😲 چون من از بچگی این حالت میاد سراغم تو یه برهه ای زیاد میشه گاهی کم ... وقتی ...

نمیدونم منم از بچگی داشتم الانم که ١۵ سالمه هنوز دارم

2706