2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

کاهو و سبزیجات بیشتر بخور 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
تا دو سالکی تغییر میکنه  بعد از اون من ندیدم تا حالا  خودم آبی بود چشمم ولی 2 سالگی به ب ...

اره دقیقا ، شاید باورتون نشه ولی من یبار تو یه سایتی خواندم نوشته بود تا ۱۲ یا ۱۳ سالگیم تغییر می‌کنه😳😳

2714
اره دقیقا ، شاید باورتون نشه ولی من یبار تو یه سایتی خواندم نوشته بود تا ۱۲ یا ۱۳ سالگیم تغییر می‌کن ...

😳😲نه بابا بعید میدونم 

شاید چشمت تیله ایه تو هر نور جور خاصیه تازه متوجه شدی؟ 😁

زیادم حساس باشی روش احساس میکنی تغییر کرده ها

مسئول نصحیت کردن و روحیه دادن😂😍👐🏼

درستع

منم کوچیک بودم چشام سبز پرررنگ بود الان خیلی کمرنگ شدع 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706