1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

کاهو و سبزیجات بیشتر بخور 

باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
تا دو سالکی تغییر میکنه  بعد از اون من ندیدم تا حالا  خودم آبی بود چشمم ولی 2 سالگی به ب ...

اره دقیقا ، شاید باورتون نشه ولی من یبار تو یه سایتی خواندم نوشته بود تا ۱۲ یا ۱۳ سالگیم تغییر می‌کنه😳😳

2050
اره دقیقا ، شاید باورتون نشه ولی من یبار تو یه سایتی خواندم نوشته بود تا ۱۲ یا ۱۳ سالگیم تغییر می‌کن ...

😳😲نه بابا بعید میدونم 

شاید چشمت تیله ایه تو هر نور جور خاصیه تازه متوجه شدی؟ 😁

زیادم حساس باشی روش احساس میکنی تغییر کرده ها

مسئول نصحیت کردن و روحیه دادن😂😍👐🏼
2104
تا دو سالکی تغییر میکنه  بعد از اون من ندیدم تا حالا  خودم آبی بود چشمم ولی 2 سالگی به ب ...

چه جالب دقیقا مثل من

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام فقط تویی♡ چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا، به این زیبایی جهانگردی نکرده است☆
1718