1874
2079
عنوان

همسرم برام هدیده خریده + عکس😁💕😍

2989 بازدید | 126 پست

چیز با ارزشی نیست از لحاظ مادی

اما خیلی نازه 

دلیلشم اینه که میگه ۱۹ هفتته ۱۹ هفته دیگه بچه ها دنیا میان 

میگه جشن نصف حاملگی 😂😂😆

پاک میکنم نمیخوام شناخته شم 😑🙄😁💚😐

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسمت بشه چهار تایی کربلا سال دیگه با دوقلو ها بگو انشاءلله وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد نه جایی بخاطرم تعطیل میشود نه در اخبار حرفی زده میشود نه خیابانی بسته میشود و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود فرزندم تنهاتر و پدرم کمی شکسته تر اقواممان چندروز آسوده از کار دوستانم بعد از خاکسپاری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشودراستی عشقم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزدو من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...زن عشق زايد و تو برايش نام انتخاب می‌كنی، او درد می‌كشد و تو نگران از اينكه بچه دختر نباشد! او بی خوابی می‌کشد و تو خواب حوريان بهشت می‌بينی، او مادر می‌شود و همه جا می‌پرسند نامِ پدر!

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2032

بزار گل

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه دختر دارشدن .باردارنیستم.البته عاشق پسر جنتلمن خودمم هستم اما آرزو دارم یه دخترم داشته باشم .خواهشا واسه آرزوم یه صلوات مهمونم کنین.😍😍

مبارکه عزیزم نصف حاملگیت مبارک 🤣

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2104

بامزه س.مبارکه .همینکه خودش به فکرش خریده عالیه

فقط 36 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه دختر دارشدن .باردارنیستم.البته عاشق پسر جنتلمن خودمم هستم اما آرزو دارم یه دخترم داشته باشم .خواهشا واسه آرزوم یه صلوات مهمونم کنین.😍😍
2051