2091
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

پدر مادر جواب رد میدن 

زمانی که بخواهید وصیت نامه بنویسید متوجه خواهید شد تنها کسی که از داراییتان سهمی ندارد خودتان خواهید بود پس از زندگیتان تا میتوانید لذت ببرید !                                            کاربرقدیمی !
2077

والا نمیدونم از کجا میان.شرط میبندم ۹۰ درصدشون شب خواستگاری منو تازه می بینن

مامانم یا بابام به مامان یا بابا طرف میگن

الان دوساله به خاطر کرونا نرفتم اروپا  سالای قبل به خاطر بی پولی نمی رفتم  
2051

الان عقدم اون موقع هم خواستگار بیشتر از تو فامیل داشتم و محترمانه بابام میگفت اگه بیاید قلم پاتونو خورد میکنم   البته شوهر خودمم فامیله ولی خب خیلی گیر بود تا بابام راضی شد

با خنده😂 اگر یکی مستقیم ازم خواستگاری کنه تا حالا ۲ مورد پیش اومده از خنده میمیرم بدیش اینه که جلوی اوناا می خندمم نمی تونم خودم کنترل کنم حتی الانم دارم می خندمم😂 ولی اگر به خانواده بگن اونا میگن نه زوده

با پسره چند جلسه صحبت میکردم. دستم میومد که از هم خوشمون میاد یا نه. مثلا ح ف همدیگه رو درک میکنیم و میفهمیم یانه. اگه چند جلسه اول خوب بود ادامه پیدا میکرد. وگرنه برای قرار بعدی مامانم میگفت جواب منفیه. انشاالله پسرتو خوشبخت بشه. برین دیگه نبینمتون😂

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای

ببین یا باید زیاد توی اجتماع محل کار مختلط ، گروهای گردشگری ، جمع های دوستانه و اکیپ ها باشی یا توی دانشگاه و کلاس های مختلط باشی ، یا مسجد و مهمونی و یا اینکه مادر پدرت خیلی دوستای خانوادگی داشته باشن یا سفره بندازن و هی شما بچه ها به یه طریقی دیده بشید ، تمیز شیک ، خوش هیکل باشید ، یا از طریق معرف های ازدواج و دوستاتون که برادر دارن ، یا توی مجازی که اکترا دوستی های پوچه ولی گاهی اشنایی هایی که منجر به عشق و ازدواج بشه پیش میاد . 

جواب رد دادنو مستقیم یا غیر مستقیم با احترام میشه گفت .

1718