2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا مسخره ست شما خودت خوندن نوشتن و پیش گی یاد گرفتی که حالا میگی معلمی سطح پایینه؟؟عقلاتون سطحاش پایینه همه همینن از خود راضی و بی منطق

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

این حرفا رو مدنکنین توروخدا

هرکاری واس خودش اعتباری داره

هرکاری هرشغلی سختیای خودشوداره

این طرزفکر روبایدکنارگذاشت

اصل شغل اینه ک نون حلال وپاک بیاره سرسفره

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2728
اتفاقا معلمی شغلی بسیار شریف هست و اشخاص دبیر اصولا آدم های نجیب اقتصادی و وجه خوبی دارند حالا چه زن ...

تو هر شغلی و صنفی خوب و بد هست و همه ی معلما هم نجیب نیستن ثابت شده بهم

اینم بگم معلمی که یه شیفت وایسه الان تفریبا۷تومن درامدشه حالا دو شیفت ک هیچ .نمیگم خوبه ها ولی اینجا خیلی ها از صبح تا شب کار میکنن واسه ماهی۴تومن.حالا معلم اگه دوشیفتم وایسه بااز ساعت ۶غروب خونست

میتونه یه شغلم در کنارش داشته باشه چون تعطیلاتش خیلی زیاده.یعنی میخام بگم اگه زرنگ باشه خیلی درامدش خوب میشه

👶🏻=👰+🤵
این حرفا رو مدنکنین توروخدا هرکاری واس خودش اعتباری داره هرکاری هرشغلی سختیای خودشوداره این طرزفک ...

اتفاقا باید اینجور آدما مثل اسی رو گذاشت رو سر حلوا حلوا کرد

خیلیا رو دیدیم تو زندگی سطح توقعاتشون بالاست وقتی میبینن شوهره نمیتونه فراهم کنه، جدا میشن

پس چه بهتر عاقل باشن، از اول انتخابی کنن که به سطح فکر و توقعاتشون نزدیک باشه

👀

برا کسایی که میگن پولش کمه  بله پولشون کفاف زندگی هز و خیلا و پلنگایی که اینجا و اینستا و جاهای دیگه ریخته رو نداره وگرنه هرکی مثل ادم زندگی کنه درامدشون عالی هست اونام بهتره برن زن مافیایی قاچاق چی چیزی بشن 😊

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

وا

این چه حرفاییه

خداروشکر کنین تو این بیکاری شغلی باشه اصلا

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706