1874
2079

بهترین شغله

چرا همه چی رو با مادیات باید بسنجید؟

ارزش شغل معلمی بالاست

زن نوین ،دختر نجیبی است که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد.          📕 آزادى_زنان✍ #الکساندرا_کولنتای

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2032

اتفاقا معلمی شغلی بسیار شریف هست و اشخاص دبیر اصولا آدم های نجیب اقتصادی و وجه خوبی دارند حالا چه زنش چه مردنش منکه این شغل رو خیلی دوست دارم...درامدش هم نسبیه بد نیست

تغییری باش که دوست داری در جهان مشاهده کنی🌺

فکرکن میشینه کنارت برگه دانش اموزا تصحیح میکنه 🙄

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏
2104

واقعا مسخره ست شما خودت خوندن نوشتن و پیش گی یاد گرفتی که حالا میگی معلمی سطح پایینه؟؟عقلاتون سطحاش پایینه همه همینن از خود راضی و بی منطق

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

این حرفا رو مدنکنین توروخدا

هرکاری واس خودش اعتباری داره

هرکاری هرشغلی سختیای خودشوداره

این طرزفکر روبایدکنارگذاشت

اصل شغل اینه ک نون حلال وپاک بیاره سرسفره

من ازبچگی عاشق امام رضابودم الانشم هستم😍😍😍شایدتو زندگیم معجزه های زیادی اتفاق افتاده باشه ولی قشنگترینش .......بعدازکلی سختی ودرد وعذاب😍😍😍سختی درد رنج غم توزندگی هممون هس حالا یکی کمتریکی بیشترولی اینا مهم نیس مهم اینه ک بدونیم وبدونیم وبدنیم ک بعدازهرسختی آسونی هس((((((((( اِنَ مَعَ اَلعُسرِ یُسرا)))))))))😍😍بزرگترین نعمت اول سلامتی دوم سلامتی سوم سلامتی چهارم پدر مادر وخانواده ی خوب داشتنه😍😍😍من ی گناه خیلی خیلی بزرگ چن سال پیش انجام دادم هنوزموفق ب توبه نشدم دعاکن برام ک توبه کنم😍😍😍هرکی هستی واینوخوندی دعامیکنم ب حق امام رضاب هرخاسته ای ک داری برسی وعاقبتت ب خیربشه وخوشبخت دنیاوسعاتمندآخرت بشی😍😍😍😍😍😍((((((اَللهُمَ صَلِ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّدوَ عَجِل فَرَجَهُم وَفَرَجَنابِهِم وَالعَن اَعدائَهُم اَجمَعین))))))من چن سال نازایی داشتم وسابقه ی ی سقط و ی زایمان زودرس دراین موارد اگه سوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم دوست عزیز😙😘😚داریم ب محرم امام حسین نزدیک میشیم.......حی علی العزا♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫
2051