2091
2079

من خودم ی خواهر دارم سه سال از خودم و ی داداش همس خودم دوقولوییم من ازدواج کردم اون مجرده اصلا کاری بهم نداریم🤐دعوا نمیکنیم اصن بدرد منم نمیخوره🤐خواهرمم فقط برا خریدی چیزی بخام کنم یا جایی بخام برم شاید همراهم باشه وگرنه بدرد من نمیخوره اونم ۲۱ سالمه

ی دختر دارم بنطرتون اگ دیگه بچه دار نشم یا بشم پسر شه دخترم خیلی تنها میشه؟ تازه دوماهشه

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

من به شخصه از خواهر و برادر هیچ خیری ندیدم و بود و نبودشون فرقی برام نداره.. همه خواهر برادرها مثل هم نیستن میتونه بچه دوم پسر باشه و خیلی با خواهرم دوست باشه... و اگه یدونه هم بمونه چیزی از دست نمیده..

2051
هیچکدوم کیفو حال تک فرزندی نمیده😍

لطفا اطلاعات غلط ندید

استارتر جان تک فرزندی واقعا عزت نفس آدم رو پایمال میکنه و ارتباط اجتناعی فرد رو متزلزل میکنه

من یک دختر ۱۶ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️ عاشق 🇰🇷دونگی🇰🇷 هستم دعا کنید ببینمش😁😍 عاشق کتاب خوندن📖  سر اشپز👩‍🍳  خیاط✂️ نویسنده✍ ورزشکار🏋️‍♂️⛹️‍♀️ اهل مدیتیشن 🧘‍♀️ پیرو قانون جذب🎆 حامی کودکان کار♥️ حامی ترنس ها♥️ نقاش🎨 من یک دختر مذهبی هستم یک دختر چادری . افتخارم همین است☀️ چادری ام اما گیتار می زنم🎻 می رقصم💃 فقط برای دل خودم♥️ چادر می پوشم چون بدن من فقط برای من و همسرم هست نه نگاه دیگران♥️☀️ بیاید دست به دست هم بدیم تا هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه.  اون ها محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن...!  ♥️ پیرو حقوق  زنان🎎  راجب ماورالطبیعه... فرافکنی... چشم سوم... هر سوالی داشتید بپرسید ان شالله جوابگو هستم😊♥️ من این امضا رو برای خودنمایی و پز دادن ننوشتم بلکه نوشتم تا هروقت دلگیر شدم تا هروقت نا امید شدم با دیدن این نکات مثبت در خودم امیدوار بشم♥️♥️   دوست عزیزم نگران حضور من در سایت و استفاده نامناسب از آن نباش من هدف از اینجا بودن رو تعیین کردم و اون چیزی نیست جز یادگیری💛 هدفی دارم والا و متعال دعا کنید بهش برسم♥️

خواهر 

البته بستگی داره به شخصیتش 

👈👈پیشگیری  ،👈👈بهتر از درمان 👈👈سردی و بی توجهی 👇👇و خیانت ،کتک زدن ،بددهنی وبدلی،خودخواهی و دخالت‌های بی جا مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری های بظاهر دوست ،رفیق بازی شوهر ،خسیس بودن ،    👇👇👇 برای پیشگیری و مقابله با خشونت‌ها      کمتر از یه هفته به راحتی بر افکار و رفتار ناسالمشان غلبه کنید.      ✌️✌️👍👍👏👏😎😎.                                                                     جواب .. فقط در خصوصی ،و راهنمایی از طریق تلگرام ،واتساپ،مشاوره تلفنی،                                   برای دریافت اطلاعات بیشتر در خواست بدین خصوصی ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردند..............‌‌ .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌......... لطفاًمجرد و آقایون درخواست ندین .........‌‌..                                                                                 جهت اطلاع.. بصورت طب سنتی هستند...مشاوره رایگان می‌باشد ...       این روش اصلاح رفتاری به هیچ عنوان به دعا و طلسم و جادو ارتباطی نداره ..........در واقع با آموزش یک روزه براحتی آرامش و حمایت همسر به اراده شما به زندگی مشترک دعوت کنید  ..............جهت یادآوری دوستان الخصوص خانمای متاهل و محترم  👇👇👇     تخصص ما اصلا ربطی به دعا و طلسم و جادو نداره!!  ولی قطعاً رفع مشکل خواهد شد .در ضمن رایگان می‌باشد

من ک خواهرم ازم 15 سال کوچیکتره جای مادرشم  

فعلا بچه ست ان شاءالله بزرگتر شد ب درد میخوره

آقا امام رضا..میدونم خیلی گناهکار بودم،میدونم گناهام بزرگ بود..ولی تو که از دلم خبر داری!میدونی دیگه توبه کردم..میدونی که دیگه سمت اون گناها نمیرم آقا..به خودت توسل کردم...واسطه شو و از خدا بخواه آرزومو براورده کنه...قول میدم هروقت بهش رسیدم هرسال بیام پابوست آقا...ضامن آهو شدی ضامن منم شو:)به خودت قسم ایندفعه ناامیدت نمیکنم..تو که یبار به خدا گفتی و حاجتمو داد..میدونم اونموقع اشتباه کردم ولی ببخش!ببخش و هرجوری شده منو به آرزوم برسون...سلامتی روزیکه دستشو بگیرم بیایم حرم پابوست و از شادی گریه کنم بگم اقا ممنونم ازت..بگم آقا این همونیه که میخواستم..ممنون که صدامو شنیدی آقا جان...ممنون ک بخشیدیم..آقاجان دیگه مال خودم شده..داشتنشو مدیون توعم آقا جان....دارم به امید رسیدن چنین روزی زندگی میکنم پس ب خدا بگو زودتر آقا....دوست دارم آقا جان...دوست جونیم اگه میشه یه صلوات برای حاجت منم بفرست که خیلی نیاز دارم

خواهر دلسوزه

بردار هم تکیه گاهه

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.خدایا شکرت ک دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج/هر روز به نیت حاجتروایی تمام نی نی سایتی ها سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به تمام شهدا و نرجس خاتون مادر امام زمان عج/من یه دختری هستم ک عاشققققق خانه داری و آشپزیم🤗🥰و تجربه کردن انواع هنرها رو دوست دارم🤗🥰/تو نی نی سایت دوستای خوبی دارم ک برام مثل خواهرن و دوستشون دارم. 👇👇👇@مامان_بچه_هام/@مامان،مهدیار/@اعتصامی/@hhan54/@ghasedak1314/ عطرنرجس۱۴۰۰/عروس_خانومااااا/hhana54/پاییزه۰۰/_mobtala_/آشفته_شیفته/حنای_من/سامیه_هستم/آرام۰۰۰/منتظرظهورررر/۰۰eli00/s123sa/ narges_18/الب/ببعی۷۸/فرزندروستا/الماس۱۴۰۰/jvfhgc/درمسیرخدا//Zahragoliiii/بهارربانی/ماهیکس/Sima00/هی_بیخیال/مامانمحمدحسین۹۸۹۸/یاشهیدکربلاادرکنی/نفس_آقام/شهید_گمنام/دخترناراحت
2104

برادر من که بلانسبت شما گاو😐

بد به خوب تبدیل می شود(سوروس اسنیپ)                 دشمن به دوست(دراکو مالفوی)                                  پادشاه تاریکی به خاک(لرد ولدمورت)                          مادر به سوپر مادر(خانم ویزلی)                                   دوست به شوهر(هرمیون و رون)                                 پسر به مرد(هری پاتر)                                              احمق به قهرمان(نویل لانگ باتم)                                                و کـــتــاب بـه افـسـانـه🖐🏻🙂                                 یک پاترهد هستم❤
1718