2703
2553
عنوان

شما بودید کدوم خونه رو انتخاب میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 25 پست
بیوفتی ب درست کردن باید خیلی خرج کنی.اگ شرایط مالی داری بیاپایین وهمه خونه رو ب سلیقه خودت درست کن

واینکه تکلیف بالاوپایین رو درست کنید.ک کی بالاکی پایین.ینی برادرا بنویسن امضا کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وقتی خودتم دوس داری بیا پایین دیگه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
آخه میدونی باید خرج کنیم کابینت کنیم کاغذ دیواری و اتاق از خودمون

وقتی شراکتی هست و قراره هزینه کنید باید تقسیم بر دو بشه. نمیشه یارو دوست داشته باشه شما رو بیرون کنه هزینه هام واسه شما باشه

راستش من‌بودم پایینم اگ دوست‌میداشتم خوشم نمیومد الان بخاطز دل یکی دیگه جایجا بشم

2714

بالا

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد
وقتی شراکتی هست و قراره هزینه کنید باید تقسیم بر دو بشه. نمیشه یارو دوست داشته باشه شما رو بیرون کنه ...

اونم باید بالارو رنگ کنه یا کاغذ دیواری خودش میدونه ولی هزینه مارو نمیده خونه رو هم توافق نکردن بفروشیم