2703
2553

ما یه خونه دوطبقه شریک با برادر شوهرم داریم بعد طبقه بالا ده سال زندگی کردیم الان برادر شوهرم نامزده میگه من عروسی کردم میام بالا شما بیایید پایین خانمم بالا رو دوست داره...

درحالی که ما چند سال پیش هم دوست داشتیم پایین باشیم 

چون بالا یه اتاق داره حیاط نداره

خوبیش هم اینه که حموم دستشویی و آشپزخونه اش بزرگه و کابینت هست

حالا طبقه پایین چون دستشویی حیاطه و آشپزخونه کوچیکتره ولی نه خییلی کوچیک نسبت به بالا کوچیک واسه همون حالش ۳تا ۱۲ متری میخوره و ما میخوایم یه اتاق درست کنیم دوخواب بشه و حالش اندازه حال بالا میشه یعنی ۲تا ۱۲ متری 

یه حیاط متوسط داره ولی آشپزخونه کابینت نداره از این فلزی هاست باید عوض کنیم درست کنیم 

شما کدوم رو انتخاب میکنید؟

پایینی رو 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

لابددوسال دیگه خانمش میگه پایین و دوست دارم شما دوباره برگردی بالا

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2714
2706