2726
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 100 پست
سلام آبجی جون خوندم ، برای عزیزان مورد نظر هم صلوات فرستادم ، الهی که حاجت روا بشن و حالشون خوب بشه& ...

قبول باشه خواهری.. یک دنیا ممنونم لطف کردی 

همچنین عزیزدل 

چشم حتما 😍❤️💖💛🙏

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خوندم عزیزم ، خیلی التماس دعا دارم

سلام مائده جان،قربون دلت بشم، همین الان برات صد بار افوض امری آل الله و صد مرتبه صلوات هدیه می کنم به امام زمان(عج)، اگر لایق باشم، الهی که دلت آروم بشه و مشکلت حل بشه🙏🙏🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃 ...

سلام روزتون بخیر.. ان شاءالله حاجت روا بشن.. وشفای کامل عنایت کنن🌱

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدا💛هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو🌷💚 دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍 
سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

سلام مهربانو،تلاوت شد ،خداوند حاجاتشون رو روا و عزیزانشون رو درپناه چهارده معصوم علیهم السلام حفظ کنه

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2728
سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

سلام عزیزم حاجتشون روا واسشون نفری ۱۰ تا صلوات فرستادم التماس دعا

من حسابم ز ، همه مرُدم این شهر جداست   من امیدم به خدا بعد خدا،هم به خداست
میشه برای من‌ هم دعا کنید؟

سلام آبجی جون عصرت بخیر 

حتما عزیزدلم.. برات دعا می کنیم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام مائده جان،قربون دلت بشم، همین الان برات صد بار افوض امری آل الله و صد مرتبه صلوات هدیه می کنم ب ...

اشک تو چشمام جمع شد خواهر جونم ، ممنونم به خاطر مهربونیت  و محتاج دعاتونم😥

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
میشه برای من هم دعا کنید؟بخاطر دختر چند روزه م..

سلام عزیزدلم، الهی بلا و بلایا از شما و عزیزانتون دور باشه وبحق آیات زیبای قرآن مجید در آرامش و سعادت باشید🌹اگر لایق باشم با دیده منت، به نیت حاجترواییتون سوره زیبای یس میخونم، الهی.. االهی. که بزودی زود حاجتروابشید🌹🌹🙏🙏🙏

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
اشک تو چشمام جمع شد خواهر جونم ، ممنونم به خاطر مهربونیت  و محتاج دعاتونم😥

خواهش میکنم سادات جان،جمله آخرت دلم لرزوند یهویی... الهی دلت همیشه شاد باشه🙏🌹🙏🌹🙏🌹

سلام من یه صفحه قرآن و14 تا صلوات فرستادم ان شاالله که همگی این دوستان حاجتشون رواشه التماس دعا. 

2706