1874
2093
عنوان

💛یک صفحه قرآن بخوانیم

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 100 پست
سلام عزیزم، روزت پر خیر و برکت🍀🍃💚ممنون از زحمتی که میکشی، اجرت با صاحب قران💚

ممنون گلم زنده باشی 💛❤️🤗🍃🙏

همچنین عزیزدل.... سپاس بابت همراهی 

🌻مناجات سالکان 💚تاپیک قرآن اینجاست شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه اللهم الرزقنا کربلا💔الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوندمن قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍نعیمه جان ❤️روزای همیشه خوب هدیه زندگی تو💚کلام امیر المومنین علی علیه السلام هر كه را چهار چيز بدهند، از چهار چيز محروم نماند. كسى را كه توفيق دعا دهند از اجابت محروم نماند و كسى را كه توفيق توبه دهند از پذيرفته شدن توبه محروم نماند و كسى را كه توفيق استغفار دهند از آمرزش محروم نماند و كسى را كه توفيق سپاسگزارى دهند از زيادت نعمت محروم نماند...
ممنون💛

خواهش میکنم نازنینم 💚

🌻مناجات سالکان 💚تاپیک قرآن اینجاست شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه اللهم الرزقنا کربلا💔الله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت مي‌شوندمن قیزیما دونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍نعیمه جان ❤️روزای همیشه خوب هدیه زندگی تو💚کلام امیر المومنین علی علیه السلام هر كه را چهار چيز بدهند، از چهار چيز محروم نماند. كسى را كه توفيق دعا دهند از اجابت محروم نماند و كسى را كه توفيق توبه دهند از پذيرفته شدن توبه محروم نماند و كسى را كه توفيق استغفار دهند از آمرزش محروم نماند و كسى را كه توفيق سپاسگزارى دهند از زيادت نعمت محروم نماند...
ممنون گلم زنده باشی 💛❤️🤗🍃🙏 همچنین عزیزدل.... سپاس بابت همراهی 

💚🍃🍀🌹💕❤️💖🌿💛😘

تاپیک نوراینحاست 💛 مناجات سالکان 💎ای خداوند، در دل من بیارای تنهایی در شبها و روزها را و مناجات با تو را🤲حسنات مرا با معصیتی که به آن آمیخته گردد تباه منمای.🤲 خلوتهایم را به خیالات ناپسندی که برای آزمایش بر دل من می فرستی بر هم مزن💎.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

🍃🌹💕عزیزان لطفا موقع خواندن قرآن برای سلامتی پسره دوستمون 🌺آب  دعا کنید خوب خوب بشه و ...

سلام آبجی جون خوندم ، برای عزیزان مورد نظر هم صلوات فرستادم ، الهی که حاجت روا بشن و حالشون خوب بشه 

خیلی التماس دعا دارم

تاپیک مناجات سالکان❤️ صلوات برای امام زمان ❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
   سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃 ...

سلام خوندم عزیزم ، خیلی التماس دعا دارم

تاپیک مناجات سالکان❤️ صلوات برای امام زمان ❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2077
سلام آبجی جون خوندم ، برای عزیزان مورد نظر هم صلوات فرستادم ، الهی که حاجت روا بشن و حالشون خوب بشه& ...

قبول باشه خواهری.. یک دنیا ممنونم لطف کردی 

همچنین عزیزدل 

چشم حتما 😍❤️💖💛🙏

سلام خوندم عزیزم ، خیلی التماس دعا دارم

سلام مائده جان،قربون دلت بشم، همین الان برات صد بار افوض امری آل الله و صد مرتبه صلوات هدیه می کنم به امام زمان(عج)، اگر لایق باشم، الهی که دلت آروم بشه و مشکلت حل بشه🙏🙏🙏

تاپیک نوراینحاست 💛 مناجات سالکان 💎ای خداوند، در دل من بیارای تنهایی در شبها و روزها را و مناجات با تو را🤲حسنات مرا با معصیتی که به آن آمیخته گردد تباه منمای.🤲 خلوتهایم را به خیالات ناپسندی که برای آزمایش بر دل من می فرستی بر هم مزن💎.
   سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃 ...

سلام روزتون بخیر.. ان شاءالله حاجت روا بشن.. وشفای کامل عنایت کنن🌱

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدا💛هر چه دلم را خالی میکنم باز پر میشود از تو🌷💚 دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍 
سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

سلام مهربانو،تلاوت شد ،خداوند حاجاتشون رو روا و عزیزانشون رو درپناه چهارده معصوم علیهم السلام حفظ کنه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ❤️
2032

میشه برای من‌ هم دعا کنید؟

دوست عزیز برای  خوب شدن حالم محتاج ی صلوات و ی دعا از ته دل شما هستم مطمئنم ک صلواتهاتون معجزه میکنه..  ک حالم خوب بشه من مادر دوتا طفل معصومم.. بخاطر بچه های کوچیکم دعام کنید
سلام مائده جان،قربون دلت بشم، همین الان برات صد بار افوض امری آل الله و صد مرتبه صلوات هدیه می کنم ب ...

میشه برای من هم دعا کنید؟بخاطر دختر چند روزه م..

دوست عزیز برای  خوب شدن حالم محتاج ی صلوات و ی دعا از ته دل شما هستم مطمئنم ک صلواتهاتون معجزه میکنه..  ک حالم خوب بشه من مادر دوتا طفل معصومم.. بخاطر بچه های کوچیکم دعام کنید
میشه برای من‌ هم دعا کنید؟

سلام آبجی جون عصرت بخیر 

حتما عزیزدلم.. برات دعا می کنیم 

سلام مائده جان،قربون دلت بشم، همین الان برات صد بار افوض امری آل الله و صد مرتبه صلوات هدیه می کنم ب ...

اشک تو چشمام جمع شد خواهر جونم ، ممنونم به خاطر مهربونیت  و محتاج دعاتونم😥

میشه برای من هم دعا کنید؟بخاطر دختر چند روزه م..

سلام عزیزدلم، الهی بلا و بلایا از شما و عزیزانتون دور باشه وبحق آیات زیبای قرآن مجید در آرامش و سعادت باشید🌹اگر لایق باشم با دیده منت، به نیت حاجترواییتون سوره زیبای یس میخونم، الهی.. االهی. که بزودی زود حاجتروابشید🌹🌹🙏🙏🙏

اشک تو چشمام جمع شد خواهر جونم ، ممنونم به خاطر مهربونیت  و محتاج دعاتونم😥

خواهش میکنم سادات جان،جمله آخرت دلم لرزوند یهویی... الهی دلت همیشه شاد باشه🙏🌹🙏🌹🙏🌹

سلام عزیزدلم، الهی بلا و بلایا از شما و عزیزانتون دور باشه وبحق آیات زیبای قرآن مجید در آرامش و سعاد ...

ممنون عزیزم 

سلام دوستان وقتتون بخیر، روزتون بر وفق مراد و یاد خدا همواره در دل و زبانتون جاری🙏🍃🍀🍃🌹💕عزیزان ...

سلام من یه صفحه قرآن و14 تا صلوات فرستادم ان شاالله که همگی این دوستان حاجتشون رواشه التماس دعا. 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

سلام خواهری ،خوبی عزیزم

چشم حتما گلم ❤💕🌸🌹

از یه جایی به بعد،اون دیگه عشقت نیست،تموم وجودته💕
1718