2737
2734
عنوان

کبود شدن دست و پا

199 بازدید | 19 پست

سلام دوستای عزیزم 

الان یه مدت هست که بدنم بیخودی کبود میشه 

کلا بی‌حالم، همش خوابم میاد، حوصله هیچ کاری ندارم 😢

نمیدونم چرا اینجوری شدم، کسی بوده که این شکلی باشه دلیلشو بدونه؟ 

یا شرایط منو داره. 

منم هستم .فقط کم خونی دارم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

جن 😱

فراررررررررررررر🏃‍♀️🏃‍♀️

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2731
2738
دارو مصرف می‌کنید. 

اره ولی بازم کبودمیشه

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
دکتر رفتین دارو داده؟  

م ی مدت طولانی اهن میخوردم   تاثیری نداشت درحدی بود ک دکترم گفت باید بستری بشی 

پسته و عدسی زیاد خوردم  ی مدت اصلا کبود نمیشدم انا دوباره باز میشه ولی کمتراز اون موقع

دکتر بهم گفت دور کبودیا خط بکش اگ زیاد شه ازخط بیرون بزنه خطرناکه و خودتو برسون بیمارستان

مال من زیاد نمیشد جاهای دیگ کبود میشد گاهی اندازه کف دستمم میشد 

تیکر بارداری نیست .

سرطان خون، مشکل کبد، لخته شدن خون و کمبود پلاکت، پارکی مویرگ یا ژنتیک باعث کبودی بی دلیله

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2706