2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
چندسال پیشا که من مجرد بودم با مامانم و داداشم سر سفره بودیم.همون موقع دخترعموم و همسرش سرزده میان و ...

😳😳زیادی احساس بامزگی بهشون دست داده بوده .همین اتفاق مشابهو همسایه مام تعریف کرد برادر شوهر بی تربیتش از دیوار رفته بوده بالا تو خونه این خانمم تنها بود و اوایل ازدواجش لخت و پتی ام بوده تو خونه 😑😑😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
کلا با مهمون حال نمیکنم.  مگر اینکه ساعت اومدن و رفتنش اصولی باشه، ،  مورد داشتیم سیزده ...

من اصلا حوصله مهمون ندارم مگه اینکه خواهرم باشه  باهاش راحتم اذیتم نمیکنه تازه خیلی کمکم میکنه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
من اصلا حوصله مهمون ندارم مگه اینکه خواهرم باشه  باهاش راحتم اذیتم نمیکنه تازه خیلی کمکم میکنه& ...

منم حوصله مهمون ندارم بخصوص اگر بچه ی بیتربیت داشته باشن و پدر ومادر هم بیخیال و گلابی باشن مثل خواهرشوعرام 

چقدر عجیب و غریبه

این مدلش همینه

قبلا تو یه تاپیک دیگه در موردش گفتم چقدر داغونه

یه دختر 20 ساله هم داره بعد 6 سال که زن داییش هستم هنوزم بهش سلام میکنم جوابمو نمیده، مادرشوهرم میگه خجالتی هست ولی از نظر من تربیتش مشکل داره

دانشجویی که شماره همه استاداشو داره باهاشون چت میکنه از زن داییش خجالت نمی‌کشه 😬

اصلا مریض شدم از دستشون خیلی پروان بابا.هر تعطیلات لنگر میندازن خونه ما 

بهونه بیارین بگین خونه نیستیم ک نیان دیگ ☹️

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
2706