2726
من بودم چنان جیغ میزدم تا شریع بشینه سر جاش

انقدر متوقع و طلبکاره ک نمیشه حرفی زد

فک کن بچه رو با حوله شوهرم خشک کرد،اوایل عروسیمون بود 

بعد ک رفتن حوله رو دادم گفتم ببر برا نوه ت ما دیگه استفاده نمیکنیمش قهر کردن

حالا قبل اساس کشی که داشتیم تمیز میکردیم

همون موقعی که با خانوادش اومده بود 

هی نظر میدادن که یخچالو اینجا میزاشتید گازو اوجا

یعنی یه نظرایی میدادن نشدنی

باور میکنین هرکی میاد میگه آشپزخونتون خیلی قشنگ شده بعد اینا نظر میدن میزنن تو ذوقمون

به جای اینکه بگن مبارک باشه قشنگه 

بیشعوری تا چه حدددددددددد!!!!!!!!

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااا چه بی وجدان.. من خیلی بدم میاد مهمونی برم بخورم وبشینم.. حتماکمک میدم که میزبان بنده خدا زیاد ...

دقیقا منم کمک میکنم همیشه اصلا خجالت میکشم برم بشینم نگا کنم

ینی خیلی لجم گرفته بود از روی عمد بلافاصله رفتن نشستن رو مبل با گوشی مشغول شدن⁦🤦🏼‍♀️⁩

هیچی شوهر عمم قد یک فیل میخوره بعد میگه من تازه ام غذا خوردم، ویک شبم بعداینکه اومد خونمون میوه های تو جا میوه ای برد که بعد گشنش میشه 

عضو گروه نارنجی 🧡🧡 وزن شروع 74......... وزن هدف 63..  قد 157
2728

متاسفانه مادرشوهرم

هربار برای ی ماهر یا شام دعوت میکنیم سه روز میمونه

با اینکه تو ی شهریه و ماشین هم دارن

روز زایمان از صب پاشده بود اومد خونه ما بنده خدا مامان ناهار بزار شام بزار پذیزگرایی کن من از بیمارستان اومدم خونه ما بود تا یک شب نشسته بودن با برادرشوعرم و..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌من تو اتاق از درد سه زارینم حال بد نمی‌تونستم تموم بخورم خونمون کوچیک

سر بچه اولم هرمز پا میشدم میومدن مثلن سر زدن ب بچه ناهار شام 

دیگه من دیدم نمیشه ن استراحت دارم ن آرامش ن مامانم بنده خدا هلاک شد هی غذا بپزمپاشدم رفتم خونه مامانم گروه چون بردار مجرد بزرگ داشتم و دسشویی فرنگی نداشتن خیلی سخته بود ولی ی کاری کردن از خونه خودم فرارکنم

آهان سر بچه دوممم من پا ب ماه بودم میومد خونمون شبم میخوابیدبا برادرشوعرم مجردم  اخرشوهرم گفت بهشون نکنید اینکار 

بهشون برخورد باز فرداش شب اومد خونمون یک شب پاشد رفت اونم با برادرشوعرم مجردم

منم حجاب کامل دارم یعنی واقعن حلالشون نمیکنم من با حجاب شکم گنده و ی بچه دوساله از اینا پذیرای کنم 

بعد ی مدت خودش قهر کرد و قطع رابطه بودیم یعنی نفس کشیدم از دستشون‌‌‌....الآنم آشتی کرده دیگه نه میرم ک بخوان بیان فقط تلفنی تبریک عید و...

چقد دلم پررررر بود

اخه مامانشون خیلیییییی سلیطه و بی تربیته بدتر از بچه هاشه 😅.ینی باورت نمیشه بچه هاش پسر بودن ی دقه ...

هرچقدرررر هم سلیطه باشه خانم 

شما که بی احترامی نمیکنی همیشه کلید داشته باشه  درهاتو قفل کن من برای همه همین کار رو میکنم از روز اول

اً
من یه بار گفتم تولد پسرم خانواده شوهر اینکار رو کردن خوردن رفتن عقب  یسری کاربر پاچمو گرفتن که ...

اینجاهرچی بگی پاچتو میگیرن غصه نخور.. درسته وظیفه مهمون نیست امامیزبان هم زحمت کشیده خرج کرده نبایدخوردورفت بایدازرومعرفت ومرام کمک بدن

خدایا شکرت شکرت شکرت
اینجاهرچی بگی پاچتو میگیرن غصه نخور.. درسته وظیفه مهمون نیست امامیزبان هم زحمت کشیده خرج کرده نبایدخ ...

همون شد دیگه براش تولد نگرفتم تازه طلبکار هم شدن چرا برا بچه تولد نمی‌گیری آخه نه کادو درست حسابی میدن نه کمک میکنن😑😅خودمون سه نایب میگیریم 

اً

خواهرشوهرم بدون اجازم وسایل ارایشی ولباسام رومیپوشید خداروشکر خونمون اومد جای دیگع ساعتهافاصله داریم

۲۲سالمه مامان دوقلوهای ویرانگرم😍خواهرامیشه دعاکنیدبه خواسته هام برسم💋حرف دلhttps://harfeto.timefriend.net/16268749695041
وااای ما یکی داریم اعجوبه ان مثلا میاد میگه این دی وی دی رو لازم ندارین ما ببریم یا مثلا ی گوشی بلاا ...

وای دقیقا ما هم داریم از اینا هر وقت قراره بیاد وسایلامو قایم میکنم جایی که بعدش خودمم پیداشون نمیکنم😃

همون شد دیگه براش تولد نگرفتم تازه طلبکار هم شدن چرا برا بچه تولد نمی‌گیری آخه نه کادو درست حسابی می ...

آره بابابهترین کارومیکنی تولدسه تایی بگیرین وببرش آتلیه عکسش بگیریدبعدم بادل راحت چای بذار باکیک نوش جان کنید😁😘منم تولدپسرم نزدیکه اگرشوهرم راضی باشه همینکارومیکنم.. حیفم میاداینقدپول بدم به کیک ومیوه و شام بیان‌بخورن وبرن

خدایا شکرت شکرت شکرت
2706