2703
2553

کلا با مهمون حال نمیکنم. 

مگر اینکه ساعت اومدن و رفتنش اصولی باشه،

،  مورد داشتیم سیزده بدر خواهر شوهرام و دامادا و دختراشون و پسرا و عروسا و خلاصه حدود سی نفر از صبح ساعت ۶ برای صبحونه اومدن شب نزدیک یک صبح رفتن، 🤕

یا مهمون اگر شب میمونه، خدای نکرده😄 به موقع بخوابه، تا نصف شب نشینه پای تلویزیون ، صبح خیلی دیر بیدار نشه. بچه هاش سر و صداشون مغزمو سوراخ نکنه، توو هر اتاق و کمدی سرک نکشن ، وسایلو نشکونن ، پوووووف

اصلا ولش کن، نخواستم،  حوصله ی مهمون ندارم بوخودا😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی بود دو تا بچه لوس بی تربیت داشت همه سوراخ سنبه ها خونه مونو بچه هاش گشتن و کل خونه رو کن فیکون ک ...

فک کنم فقططططط منم تو این سایت که همون لحظه بچه رو بیرون میکنم از اتاق و در اتاق رو قفل میکنم

اً
2456
عمه هام و دختر عمه هام😐۳۰ نفر بودن بعد شام همشون رفتن نشستن من و آبجیم با زور سفره و بشقابارو جمع ک ...

وااااا چه بی وجدان.. من خیلی بدم میاد مهمونی برم بخورم وبشینم.. حتماکمک میدم که میزبان بنده خدا زیاد اذیت نشه

خدایا شکرت شکرت شکرت

ما یه بار مهمون اومد خونمون تک تک اتاقا رو گشت تا ببین تمیز هست یا کثیف خیلییییییییییییی کارشووون زشت بودددد می خواست اثبات کنه چون مامان ما شاغل هست خونه تمیز نیست خداروشکر خونمون انقدر تمیز بود که برق می زد یکی دیگه از مهمونامون گفت کیف کردم 

2714

مادرشوهرم 

خونه مادرم اینا چندتل شهر دوره...ی بار خانودم دعوت نکرده ولی هم دلش میخاد بره شهزما خونه مادرم 

هروقت میرم خونه مادرم اینل تا اون میره دساشویی..بیرونی مادررشوهرم کل سوراخ سنبهای خونمون میگرده 😑😑😑😑( خودش بهم گفت  مادرت نبور رفتم اتاق پشتی چقد چیز میر دار..شاخ دراوردم) 

بعد تو خورشت حبوبات بشع میگه کی حبوبات تو خورشتا می ریزه😐😐😐

یا  ودود ...
وااااا چه بی وجدان.. من خیلی بدم میاد مهمونی برم بخورم وبشینم.. حتماکمک میدم که میزبان بنده خدا زیاد ...

من یه بار گفتم تولد پسرم خانواده شوهر اینکار رو کردن خوردن رفتن عقب 

یسری کاربر پاچمو گرفتن که میخواستی تولد نگیری وظیفه مهمون نیست!!!!

اً
فک کنم فقططططط منم تو این سایت که همون لحظه بچه رو بیرون میکنم از اتاق و در اتاق رو قفل میکنم

اخه مامانشون خیلیییییی سلیطه و بی تربیته بدتر از بچه هاشه 😅.ینی باورت نمیشه بچه هاش پسر بودن ی دقه من رفتم دسشویی برگشتم دیدم رو چرخ خیاطی ام برداشتن سوزنا رو ریختن کف زمین تازه چرخ خیاطی تو کمد بود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706