2410
2553

[QUOTE=194910978]همین سری ک امدن یکی از  مانتوهامو برد ی شالم تازه خریدم میخاس ببره قایمش کردم🤕😢[/QUOTE

دختر کندتون کلید نداره توتم یه بار از اینکارو کنی باهاش خودشو جمع میکنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

خواهرشوهرم، 4 سال پیش اومد خونمون  فقط به در و دیوار نگاه میکرد مثل اینایی که از بنگاه میان خونه ببینن

یه جوری رفتار کرد حالم بد شد

هرچی دعوتش میکردم نمیومد، اون خونه که بودیم بعد اثاث کشی فقط اومد خونه رو دید و قیمت اجاره رو پرسید، هرچی هم براش آوردم نخورد و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهرم و پسرش 😒😒😒😒😒😒

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"

خواهرام.اومدن خونمون منو دادن که فلان غذارو نمیخوریم.فلان چیزو غذا نمیدونیم!بچشونم بمن دستور میدادن اب بیار.بعد لیوان دستشونو نمیبردن بذارن تو اشپزخونه حتی.کلیم ایراد و...بعدم رفتن کلی بدگویی که خونش از گشنگی مردیم!رستورانم بردیم کلی ایراد!

منم گفتم میاین اینجا واسه من نمیاین فقط میخواین جا داشته باشین پول هتل ندین!

من همین یه دونه ام!
2720
وااای ما یکی داریم اعجوبه ان مثلا میاد میگه این دی وی دی رو لازم ندارین ما ببریم یا مثلا ی گوشی بلاا ...

واااای😶😐

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
با دست خورشت میریخت😐و همین طور برنج  یعنی داشت عذا می‌خورد میدید سیب‌زمینی سرخ کرده بشقابش کم ...

یا خدااااااا مگه میشخ با دس خورش بریزس😐😐😐😐

زندگیه دیگه ....هیچ چیش پایدار نیست ...ب قول شاملو ک میگه:کوره ها سرد شدن...سبزه ها زرد شدن...خنده ها درد شدن..🖤🖤🖤
2714
مهمون حبیب خداست

میگی مهمون عزیزم

نه مزاحم 

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
خواهر شوهرم  میوه اورد برامون اخرشب ک میخواست بره رفت میوها رو برداشت برد حتی جعبه شیرینی ک خوا ...

قهر کرد ینی؟😐

زندگیه دیگه ....هیچ چیش پایدار نیست ...ب قول شاملو ک میگه:کوره ها سرد شدن...سبزه ها زرد شدن...خنده ها درد شدن..🖤🖤🖤
2706