2410
2553

خداروشكر من مهمون پررو نداشتم 

تنها مهموني كه ميتونم بگم حرصم ميداد اين بود كه بچه اشو ول ميكرد همه چيز رو ميريخت و ميشكست و داغون ميكرد بعد هم ميگفت بچه است تو خونه اذيتم ميكنه اومدم مهموني نفس بكشم راحت باشم نه اينكه دنبال بچه ام باشم 

بعد هم شاكي بود از همه كه چرا خونه هر كي ميرم بچه مو دعوا ميكنند يا ميگن بچه ان شيطونه خوب چيكار كنم چون بچه ام شبطونه بشينم خونم هيچ جا نرم؟

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
وااای ما یکی داریم اعجوبه ان مثلا میاد میگه این دی وی دی رو لازم ندارین ما ببریم یا مثلا ی گوشی بلاا ...

ادرس بده دیگه چی اضافه دارید🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یا میره سر کمد لباسا هر لباسی خوشش بیاد برمیداره میبره.خداشاهده ی بار رفتم خونشون دیدم چقد لباسش اشنااس گفتم عهه توام از لباس من داری گفت مال خودته خوشم امد برداشتم بعدهم هر هر خندید😨

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2720

چندتا از دوستام اومدن خونمون سنگ تموم گذاشتم بعد که جمع کردیم دوستم گفت بذار بشوریم😑 اصلا من حرفی نزدما اونم چیزی نگفته بود🥴🥴 گفت بذار بشورم منم گفتم خودم میشورم به نظرم خیلی بیشعوری بود یا همون روز یکی دیگه شون با قاشقی که تو کاسه ترشی بود هی میذاشت دهنش هی میذاشت تو ترشی 🤮🤮🤮

🌈🦄🪐🌧️مهربون باشیم 🌧️🪐🦄🌈

عمم اومد خونمون مامانم آب مروارید چشمشو عمل کرده بود سر بزنه بهش.بعد که یکم نشست مستقیم رفت روی تختم خوابید ساعتم ۶ بعد از ظهر بود که گفت من دلمه بادمجون میخوام برام درست کنم منم حرصم گرفت یکی دیگه از عمه هامم اون شب بودن زنگ زدم به شوهر اون گفتم عمه امشب اینجاست تو ام بیا .بعد به اون عمم گفتم امشب شوهر عمه میاد زشته بهش بادمجون دلمه بدیم .مرغ گذاشتم😂😂😅

پرو نبود بیخیال بود بعد رفتنش اینقدر حرص خوردم 

بچش دستشویی میرفت من میدیدم بچه پابرهنه میره میگفت ن دمپایی پوشید بعد رفتنش کل فرشارو دادم شستن سرامیکارو لته کردپ وای دیگه دوس ندارم بیان

عضو گروه قرمز وزن شروع۱۰۳،۹۰۰❤

یکی بود دو تا بچه لوس بی تربیت داشت همه سوراخ سنبه ها خونه مونو بچه هاش گشتن و کل خونه رو کن فیکون کردن .بعد جلو چشم ما با کمال پررویی همون لحظه تعریف ادب بچه هاشو میکرد 😑😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2714

زن عموی شوهرم دریخچالموبازکردبدم آمد. همیشه یخچال خداروشکر اندازه وسایل داخلش هست. زن عموی شوهرم خبربیارببرهست دوست ندارم اینکارو. من خودم جایی میرم روم نمیشه پاهامودازکنم. 

چندسال پیشا که من مجرد بودم با مامانم و داداشم سر سفره بودیم.همون موقع دخترعموم و همسرش سرزده میان ولی در نمیزنن که مثلا سوپرایزمون کنن😐.شوهرش از دیوار اومد بالا و درو باز کرد یواشکی اومدن تو.یهو دیدیم در سالن باز شد و اینا پریدن تو😒.من و مامانمم که روسری اینا نداشتیم دویدیم تو اتاق لباس مناسب پوشیدیم بعد که برگشتیم دیدیم نشستن سر غذامون ماکارونیمونم خوردن😡.یعنی بعد از چندسال من هنوز عصبیم از دستشون😁

پسر عموم

تازه خونمون رو ساختیم وسط اساس کشی هستیم هیچ وسیله ای سرجاش نیست

موقع ساخت ۴ بار اومد خونمون رو نگاه کرد

موقعی که داشتیم تمیز میکردیم واسه اساس کشی با خانوادش اومد نگاه کرد 

حالام یه ماهه داریم اساس کشی میکنیم میگه میخوام بیام خونتون با خانوادم

بابام گفته خونم تو وضع درستی نیست

اونم گفته نه پنجشنبه همین هفته میایم

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
اقا منم خیلی بدم میاد از این کار منم تو خونمون هر وقت میرم تو اتاقم یا لوازم ارایشیم استفاده شده یا ...

بیشعور ن دیگه کاریش نمیشه کرد 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 
2706