2703
2553

عمم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترخالم و دخترش

دخترش6سالشه رفته بودم تو حموم جیش کرده بود 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2456

وااای ما یکی داریم اعجوبه ان مثلا میاد میگه این دی وی دی رو لازم ندارین ما ببریم یا مثلا ی گوشی بلااستفاده داشتم برداشت گفت من اینو میبرم 😯و برد

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏
2714

زنداییم😐 میره در یخچالو باز میکنه هرچی دلش خواست برمیداره میخوره غذا برمیداره گرم میکنه میخوره خیلی حرصم میگیره صب میاد تا شب هم خونمونه یروز درمیون اینجاست با دوتا بچه کوچیک

منم خدایی دارم...🖤

خالم همه جا خونمون میرفت حتا در یخچالو باز کرد دست زد تو غذاهامون خورد از بطری آبی بدون لیوان بدون اجازه آب خورد میرفت تو اتاقم  دست به وسایلمان میگرفت بدون اجازه مبایلمو بر میداش😐😐😐😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

عکس پروفم خودمو عشق جدیدمیم:/❤

شب خواب بودیم دیدم آقاهه باشرت داره تو سالن میگرده اقوام های شوهرم بود. دیگه راهش ندادم رفت که رفت 

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 
دختر خالم  من نبودم رفته بود سر میز آرایشی من از لوازمم استفاده کرده بود

اقا منم خیلی بدم میاد از این کار منم تو خونمون هر وقت میرم تو اتاقم یا لوازم ارایشیم استفاده شده یا عطرم زده شده یا مثلا یه لباس جدیدی میخرم قبل از من‌پوشیده شده خب ادم ناراحت میشه حریم خصوصی گفتن اتاقی گفتن ... عجب

2706