2157
2106
شب خواب بودیم دیدم آقاهه باشرت داره تو سالن میگرده اقوام های شوهرم بود. دیگه راهش ندادم رفت که رفت&n ...

حتما فک کرده لختش خیلی جذابه🤣😑

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خواهر شوهرم  میوه اورد برامون اخرشب ک میخواست بره رفت میوها رو برداشت برد حتی جعبه شیرینی ک خوا ...

قهر کرد ینی؟😐

زندگیه دیگه ....هیچ چیش پایدار نیست ...ب قول شاملو ک میگه:کوره ها سرد شدن...سبزه ها زرد شدن...خنده ها درد شدن..🖤🖤🖤
2149

کلا با مهمون حال نمیکنم. 

مگر اینکه ساعت اومدن و رفتنش اصولی باشه،

،  مورد داشتیم سیزده بدر خواهر شوهرام و دامادا و دختراشون و پسرا و عروسا و خلاصه حدود سی نفر از صبح ساعت ۶ برای صبحونه اومدن شب نزدیک یک صبح رفتن، 🤕

یا مهمون اگر شب میمونه، خدای نکرده😄 به موقع بخوابه، تا نصف شب نشینه پای تلویزیون ، صبح خیلی دیر بیدار نشه. بچه هاش سر و صداشون مغزمو سوراخ نکنه، توو هر اتاق و کمدی سرک نکشن ، وسایلو نشکونن ، پوووووف

اصلا ولش کن، نخواستم،  حوصله ی مهمون ندارم بوخودا😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

یکی بود دو تا بچه لوس بی تربیت داشت همه سوراخ سنبه ها خونه مونو بچه هاش گشتن و کل خونه رو کن فیکون ک ...

فک کنم فقططططط منم تو این سایت که همون لحظه بچه رو بیرون میکنم از اتاق و در اتاق رو قفل میکنم

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه
عمه هام و دختر عمه هام😐۳۰ نفر بودن بعد شام همشون رفتن نشستن من و آبجیم با زور سفره و بشقابارو جمع ک ...

وااااا چه بی وجدان.. من خیلی بدم میاد مهمونی برم بخورم وبشینم.. حتماکمک میدم که میزبان بنده خدا زیاد اذیت نشه

خدایا منو به آرزوی همیشگی ام برسون ... همیشه آرزو داشتم تو زندگیم یه پسر داشته باشم که اسمشو بزارم رضا .. قربون اسم‌قشنگت بره مادرت ❤❤ و یه دختر خوشگل و مهربون که اسمشو بزارم بهار 💚💚 چون وقتی بیاد زندگیم‌گلستون میشه.. آی فدات بشم‌‌ تیکه‌وجودم🎀 اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم🌷🌸🌷(بزودی دراین مکان تیکربارداری نصب میشود) ننه‌ی رضام😎
2050

ما یه بار مهمون اومد خونمون تک تک اتاقا رو گشت تا ببین تمیز هست یا کثیف خیلییییییییییییی کارشووون زشت بودددد می خواست اثبات کنه چون مامان ما شاغل هست خونه تمیز نیست خداروشکر خونمون انقدر تمیز بود که برق می زد یکی دیگه از مهمونامون گفت کیف کردم 

فک کنم فقططططط منم تو این سایت که همون لحظه بچه رو بیرون میکنم از اتاق و در اتاق رو قفل میکنم

احسنت مهمون که میایدباید درب همه اتاقهاقفل باشه

خدایا منو به آرزوی همیشگی ام برسون ... همیشه آرزو داشتم تو زندگیم یه پسر داشته باشم که اسمشو بزارم رضا .. قربون اسم‌قشنگت بره مادرت ❤❤ و یه دختر خوشگل و مهربون که اسمشو بزارم بهار 💚💚 چون وقتی بیاد زندگیم‌گلستون میشه.. آی فدات بشم‌‌ تیکه‌وجودم🎀 اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم🌷🌸🌷(بزودی دراین مکان تیکربارداری نصب میشود) ننه‌ی رضام😎
چندتا از دوستام اومدن خونمون سنگ تموم گذاشتم بعد که جمع کردیم دوستم گفت بذار بشوریم😑 اصلا من حرفی ن ...

خوب بد نگفته ك ميخاسته بشوره چرابدت اةمد؟

اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم (ان شاء الله خدا حفظش كنه وروزي همه عزيزان باشه) التماس دعا از همه شما  عزيزان
2143

مادرشوهرم 

خونه مادرم اینا چندتل شهر دوره...ی بار خانودم دعوت نکرده ولی هم دلش میخاد بره شهزما خونه مادرم 

هروقت میرم خونه مادرم اینل تا اون میره دساشویی..بیرونی مادررشوهرم کل سوراخ سنبهای خونمون میگرده 😑😑😑😑( خودش بهم گفت  مادرت نبور رفتم اتاق پشتی چقد چیز میر دار..شاخ دراوردم) 

بعد تو خورشت حبوبات بشع میگه کی حبوبات تو خورشتا می ریزه😐😐😐

دلتنگ چهره هایی شدم که نمیدانم خاک با آن ها چه کرده است💔💔💔💔💔💔💔💔..خدایا بیامرز و ببخش عزیزانم 
وااااا چه بی وجدان.. من خیلی بدم میاد مهمونی برم بخورم وبشینم.. حتماکمک میدم که میزبان بنده خدا زیاد ...

من یه بار گفتم تولد پسرم خانواده شوهر اینکار رو کردن خوردن رفتن عقب 

یسری کاربر پاچمو گرفتن که میخواستی تولد نگیری وظیفه مهمون نیست!!!!

اخه مامانشون خیلیییییی سلیطه و بی تربیته بدتر از بچه هاشه 😅.ینی باورت نمیشه بچه هاش پسر بودن ی دقه من رفتم دسشویی برگشتم دیدم رو چرخ خیاطی ام برداشتن سوزنا رو ریختن کف زمین تازه چرخ خیاطی تو کمد بود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
1718