2137
2106

عمم اومد خونمون مامانم آب مروارید چشمشو عمل کرده بود سر بزنه بهش.بعد که یکم نشست مستقیم رفت روی تختم خوابید ساعتم ۶ بعد از ظهر بود که گفت من دلمه بادمجون میخوام برام درست کنم منم حرصم گرفت یکی دیگه از عمه هامم اون شب بودن زنگ زدم به شوهر اون گفتم عمه امشب اینجاست تو ام بیا .بعد به اون عمم گفتم امشب شوهر عمه میاد زشته بهش بادمجون دلمه بدیم .مرغ گذاشتم😂😂😅

پرو نبود بیخیال بود بعد رفتنش اینقدر حرص خوردم 

بچش دستشویی میرفت من میدیدم بچه پابرهنه میره میگفت ن دمپایی پوشید بعد رفتنش کل فرشارو دادم شستن سرامیکارو لته کردپ وای دیگه دوس ندارم بیان

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍

یکی بود دو تا بچه لوس بی تربیت داشت همه سوراخ سنبه ها خونه مونو بچه هاش گشتن و کل خونه رو کن فیکون کردن .بعد جلو چشم ما با کمال پررویی همون لحظه تعریف ادب بچه هاشو میکرد 😑😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

زن عموی شوهرم دریخچالموبازکردبدم آمد. همیشه یخچال خداروشکر اندازه وسایل داخلش هست. زن عموی شوهرم خبربیارببرهست دوست ندارم اینکارو. من خودم جایی میرم روم نمیشه پاهامودازکنم. 

چندسال پیشا که من مجرد بودم با مامانم و داداشم سر سفره بودیم.همون موقع دخترعموم و همسرش سرزده میان ولی در نمیزنن که مثلا سوپرایزمون کنن😐.شوهرش از دیوار اومد بالا و درو باز کرد یواشکی اومدن تو.یهو دیدیم در سالن باز شد و اینا پریدن تو😒.من و مامانمم که روسری اینا نداشتیم دویدیم تو اتاق لباس مناسب پوشیدیم بعد که برگشتیم دیدیم نشستن سر غذامون ماکارونیمونم خوردن😡.یعنی بعد از چندسال من هنوز عصبیم از دستشون😁

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید🌼
2166

پسر عموم

تازه خونمون رو ساختیم وسط اساس کشی هستیم هیچ وسیله ای سرجاش نیست

موقع ساخت ۴ بار اومد خونمون رو نگاه کرد

موقعی که داشتیم تمیز میکردیم واسه اساس کشی با خانوادش اومد نگاه کرد 

حالام یه ماهه داریم اساس کشی میکنیم میگه میخوام بیام خونتون با خانوادم

بابام گفته خونم تو وضع درستی نیست

اونم گفته نه پنجشنبه همین هفته میایم

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              
اقا منم خیلی بدم میاد از این کار منم تو خونمون هر وقت میرم تو اتاقم یا لوازم ارایشیم استفاده شده یا ...

بیشعور ن دیگه کاریش نمیشه کرد 

من مطمئنم سال ۱۴۰۰ عروس 👰🏻‍♀️میشم 😍
2050

[QUOTE=194910978]همین سری ک امدن یکی از  مانتوهامو برد ی شالم تازه خریدم میخاس ببره قایمش کردم🤕😢[/QUOTE

دختر کندتون کلید نداره توتم یه بار از اینکارو کنی باهاش خودشو جمع میکنه

میشه صلوات بفرستید شوهرم باهام خوب بشه

خواهرشوهرم، 4 سال پیش اومد خونمون  فقط به در و دیوار نگاه میکرد مثل اینایی که از بنگاه میان خونه ببینن

یه جوری رفتار کرد حالم بد شد

هرچی دعوتش میکردم نمیومد، اون خونه که بودیم بعد اثاث کشی فقط اومد خونه رو دید و قیمت اجاره رو پرسید، هرچی هم براش آوردم نخورد و رفت

خواهرشوهرم و پسرش 😒😒😒😒😒😒

فقط 36 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر تولد یکسالگی دخترمه🤩خب به سلامتی یک سالگی دخترم هم رسید و میریم یه سراغ تیکر دو سالگی🤩

خواهرام.اومدن خونمون منو دادن که فلان غذارو نمیخوریم.فلان چیزو غذا نمیدونیم!بچشونم بمن دستور میدادن اب بیار.بعد لیوان دستشونو نمیبردن بذارن تو اشپزخونه حتی.کلیم ایراد و...بعدم رفتن کلی بدگویی که خونش از گشنگی مردیم!رستورانم بردیم کلی ایراد!

منم گفتم میاین اینجا واسه من نمیاین فقط میخواین جا داشته باشین پول هتل ندین!

من همین یه دونه ام!
2183
وااای ما یکی داریم اعجوبه ان مثلا میاد میگه این دی وی دی رو لازم ندارین ما ببریم یا مثلا ی گوشی بلاا ...

واااای😶😐

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                
با دست خورشت میریخت😐و همین طور برنج  یعنی داشت عذا می‌خورد میدید سیب‌زمینی سرخ کرده بشقابش کم ...

یا خدااااااا مگه میشخ با دس خورش بریزس😐😐😐😐

زندگیه دیگه ....هیچ چیش پایدار نیست ...ب قول شاملو ک میگه:کوره ها سرد شدن...سبزه ها زرد شدن...خنده ها درد شدن..🖤🖤🖤
2191