2726
عنوان

همسرم میگه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 44 پست
بخدا چهل سالشه

شوهر منم همینه همچین پخ میشه دوستدارم لهش کنم 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
یعنی همین جور ناخودآگاه باهات قهر کرد و حالا میگه دوست ندارم هیچ کاری نکردی؟ 

کلا سر کوچکترین چیز قهر میکنه مثلا اگه بهش بگم چرا دیر اومدی نگران شدم ناراحت میشع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق همسرمم وقتی قهریم بهش میگم ازت متنفرم 

منم دقیقا خیلی حرفا میگم اونم از من الگو میگیره میگه ولی بعد آشتی برعکسش رو به هم نشون میدیم😂😂😂

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2728
شاید از قصد اذیتم میکنه من بزارم برم  شوهرم خیلی قهر قهرو و لجبازه

اگه تلگرام داری عضو این کانال شو خیلی کمکت میکنه 

اینم لینک کانال @hamsaranekhoob

یه مشاور خیر خواه و بسیار مطمئن داره و مطمئنم خیلی کمکت میکنه اصلا ممکنه توی کانالش یکی مشکل شما رو داشته و استاد براش راه حل رو گفته و تو بتونی از همون استفاده کنی... خصوصا پکیج *هنر زن بودن* رو گوش کن و عمل کن مطمئنا نتیجش رو هم خودت و هم همسرت حس میکنید و شاید همسرت هم قبول کرد از پکیج *هنر مرد بودن* استفاده کنه 

ان شاءالله زندگیتون به ایده آل و اون چیزی که آرزوش رو دارید میرسه

آفرین به تو 🥰 پدرم هم همینو بهم گفت  به نظرت چه کنم

با توجه به اینکه شوهر منم قهر قهرو هستش و تجربه ۸ سالم این هست که بذار قهر باشه. شما پیش قدم نشید برای آشتی. بگذارید خودش بیاد. اونوقت دیگه شمام لجبازی نکنید.

یکم صبور باشید.

خودم بارها این مکالمات تو زندگیمون داشتم. 

اگه تلگرام داری عضو این کانال شو خیلی کمکت میکنه  اینم لینک کانال @hamsaranekhoob یه مشاور خی ...

تلگرامه یا واتساپ

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ممنون از کمک و راهنماییت  ان شاله آرامش سهم قلبتون

خواهش میکنم مهربونم همچنین ...  

برات دعا میکنم مشکلتون خیلی راحت تر از اونچه که فکرش رو میکنی حل بشه    

ولی بنظرم حتی اگه تلگرام نداری هم نصبش کن چون واقعا ارزشش رو داره

خیلی ها که مشکلات حادی داشتن رو حتی از طلاق برگردونده و الان زندگی خیلی خوب و آرومی دارن

با توجه به اینکه شوهر منم قهر قهرو هستش و تجربه ۸ سالم این هست که بذار قهر باشه. شما پیش قدم نشید بر ...

من فک میکنم هر آن داره زندگیم از هم میپاشه 

واقعا چقد ظلم داره بهم میکنه خسته شدم ولی باز من از خونم هیچ جا نمیرم 😭😭😭

خواهش میکنم مهربونم همچنین ...     برات دعا میکنم مشکلتون خیلی راحت تر از اونچه که فکرش ر ...

واقعا کانالش عالی بود پر از نکته های خوب فقط یکشنبه ها باید مشکل رو بنویسی صبر میکنم تا یکشنبه براش مینویسم ولی مشابه مشکل من زیاد بودن 

واقعا کانالش عالی بود پر از نکته های خوب فقط یکشنبه ها باید مشکل رو بنویسی صبر میکنم تا یکشنبه براش ...

چقدر خوب...   

ان شاءالله بتونی با کمک هاش زندگیتون رو از این رو به اون رو کنی 🥰

فقط ریز به ریز اخلاق خودت و شوهرت رو براش بگو که دقیق تر راهنماییت کنه 

2706