2410
2553
عنوان

همسرم میگه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 44 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر قشنگ توضیح دادی ماهم کامل در جریان هستیم الان کمکت میکنیم😐😐

عزیزم من و شوهرم حرفمون شد چند روز پیش کلا وقتی حرفمون میشع این قهر میکنه چند روز یا خونه رو ترک میکنه یا میگه طلاق 

بعد از سه روز هنو از دلش درنیومده ولی من بی تفاوت رفتاررمیکنم 

امروز رفتم پیشش میگم چرا با خودت هم لج میکنی 

بخدا من دوستت دارم بیا حرف بزتیم در موردش 

میگه تو دوستم داری ولی من ندارم 

باهات هم حرفی ندارم 

2720

چرا کارو به اینجا رسوندی که بهت بگه دوست ندارم؟نمیشد بهتر رفتار میکردی دوست عزیز دیگه شاید واقعا دوستت نداره رفتار تو اصلاح کن مردا از زن های پر حاشیه و قهر قهرو و غر غرو خوششون نمیاد

بیخیال درست نشد عادی میشه 
2714

همسر من توی دعوا از این مزخرفات زیاد میگه ولی بعد آشتی برعکسش رو نشون میده 😂

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم من و شوهرم حرفمون شد چند روز پیش کلا وقتی حرفمون میشع این قهر میکنه چند روز یا خونه رو ترک میک ...

وا شوهرت بچه است ؟؟یعنی چی سر هر موضوعی میگه طلاق😐😐حتما مشاوره برید...چقد زندگی ها رو هوا شدن کلا

چرا کارو به اینجا رسوندی که بهت بگه دوست ندارم؟نمیشد بهتر رفتار میکردی دوست عزیز دیگه شاید واقعا دوس ...

بخدا من نه غر میزنم نه قهر میکنم چرا اینو بهم میگید 

برای امضات صلوات فرستادم 

مرسی گلم منم برای شما میفرستم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706