2733
2734
عنوان

بازم بیبی چک زدم هاله بعد چند ساعت افتاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 27606 بازدید | 124 پست
دیگه گفتم اگه این یکی منفی بود نمیرم اگه هاله انداخت شنبه میرم

شما گذاشتی خشک شه اون اصلا منفیه 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍
تا پای ازمایش رفتن و ناامید برگشتن خیلی سخت تره تا اینکه خودت تو خونه مطمئن بشی اخه

عزیزم بی بی چکت منفیه میخوای برو ازمایش بده 

خدایا مسافر کوچولومون رو سپردیم دست خودت به سلامت بهمون برسونش😍پسرم حس بودنت قشنگ.ترین حس دنیاست 😍 لحضه شماری برای گرفتن دستات عشق مامان 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من انقدر اینجا گفتم خسته شدم🥴 میزارن خشک شه بعد میگن هاله داره 😏 اصلا بی بیچک استفاده نشد ...

خب حرف شما درست ولی بگو چرا قبلا هاله نمینداخت پس😐اگه قراره به خشک شدن هاله بیفته خب دفعه های قبلیم باید میفتاد دیگه

🌟
خب منم تا الان همیشه میزدم و‌حتی خشک خشکم ک میشد بازم هاله نمیفتاد چرا این دوتا افتادن پس.هفت هشت با ...

عزیزم من قبلا نزدیک 10سال باردار نشدم کارم همش بی بی بود ک هی استفاده کنم هاله ها همش الکیه بعداز سالها ک باردارشدم سرهردو بچه 5ثانیه پررنگ میشدن حالا بازم از بده خودت راحت کن دیروزم تو ی تاپیک بودم اونم عین شما میگفت هاله انداخته ولی امروز تاپیک زد گفت پری شدم 

زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند 
2731

بي بي چكاي من همشون از دم بعد ١ ساعت مثبت ميشدن

ولي منفي بودن در واقع

بعد ٥ دقيقه مثبت بشه درست نيست عزيز

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من انقدر تو نی نی سایت گفتم خسته شدم بی بیچک خشک شده اعتبار نداره من قبل بارداریم همش میزدم بعد چند ...

عزیزم من یهفته قبل موعدم زدم همون دیقه اول هاله  صورتی کمرنگ انداخت ولی بعد سه چهار روز هاله میرفت دلیلش چیه؟

2738
باشه عزیزم

فداتشم منم الان 38هفته هستم چن روز دیگه وقت زایمانمه بازم برای همتون ان شاءالله دعا میکنم ان شاءالله دلتون گرم دامنتون سبز بشه الهی امین

زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند 
2706