2726
عنوان

برادر شوهر مشکوک

| مشاهده متن کامل بحث + 4450 بازدید | 68 پست
اگه واقعا شوهرتو دوست داری ازرهمین الان با شوهرت در میون بزار 

گذاشتم میگ اون داره وظیفشو انجام میده ک تو رو میبره و میاره  بهم میگ تو فراتر از خواهرمی حتی یخورده پایین تر از همسر آیندمی من الان چی براشت کنم خونمون تو ی ساختمونه خداقل روزی یک بار میبینمش نمیدونم چیکار کنم فکرم مسمومه مسموم شده😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند وقت پیش خاستم برم خونه مامانم برای چند روز اومد نیم ساعت باهام حرف زد ک نرو بچه هیچی بخدا دلتنگت ...

ایشون نظر دارن روی شما 

حواستون رو جمع کنید 

از لحاظ روحی هم که میگید داغونم دلیلی نمیبینم مگه شما دلتون میخواد از لحاظ عاطفی بهش وابسته بشید بعد چون شوهر دارید نمیتونید احساس داغون بودن میکنید

دختر خوب دلیلی نداره داغون باشی بهش بگو به تو ربطی نداره پوشش من چون شوهر دارم یه بار دیگه تکرار منه به برادرش میگید حتما گوشزد کن بهش که به شوهرتون اطلاع میدید 

مسخره بازیا چیه 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
2728
این و بدون و یادت بمونه هیچ برادری ب برادرش خیانت نمیکنه 

چرا نمیکنه 

من چند مورد دیدم که با زن برادرش رابطه داشته

این که سهله مورد داشتیم پدر شوهر به عروسش تعرض کرده 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
تاپیک قبلت هم خوندم اون که یه عوضیه تو هم معلومه از کاراش خوشت اومده یعنی چی امتحانش کنم ببینم چ مرگ ...

من مرض ندارم خوشم بیاد ک اگ خوشم میومد کمک نمیخاستم😒

شما به چیزای مثبت فکر کن تا خودت اذیت نشی، از طرفی رابطت با برادرشوهرت رو جدی تر و محدودتر کن، منم وقتی شوهرم نیست دوتا برادرشوهرم که مجردن خریدای خونه ما رو انجام‌میدن یا کلا هرکاری داشته باشم،اون موقع که محل کارم دور بود منو میرسوندن، همونجا می موندن تا ساعت کاریم تموم بشه و با هم برمی گشتیم، ضمن اینکه دانشگاه هم با هم می رفتیم، هیچ وقت فکر بدی به ذهنم نرسید، سعی کن به چیزای بد فکر نکنی که همونا رو جذب می کنی

فقط خودم میخام بفهمم چرا وقتی حرف رفتن ما از این خونه میشه این رنگ از روش میره ب تته پته میفته یا جایی تنها میرم زنگ میزنه میگ زود بیا من حمایت رو قبول دارم  و لی ن اینجور

فقط خودم میخام بفهمم چرا وقتی حرف رفتن ما از این خونه میشه این رنگ از روش میره ب تته پته میفته یا جا ...

شما اصلا فرض کن برادرشوهرت پا از گلیم خودش فراتر گذاشته، ببین وظیفه تو در مقابل همچین آدمی چیه؟ چجوری باید برخورد کنی؟ 

2706