2726
عنوان

برادر شوهر مشکوک

4450 بازدید | 68 پست

سلام خانوما خوبید؟نمیدونم این حرفای من رو باور میکنید یانه من سه ساله ازدواج کردم یه بچه هم دارم یه پسر عاشق شوهرمم هستم من یه برادر شوهر دارم که اوایل ازدواج من رفت سربازی اونموقع اینجور نبود اما الان خیلی تغیر کرده نمیدونم برای چی این اتفاقا داره میفوته وقتی اومد من زایمان کردم کلا آدمیه ک زیاد اجتماعی نیس من خودم بیست و یک سالمه اون ۲۵ وقتی لباس بلند و محجبه میپوشم میگ حتما باید چاد بپدشی یه جاهای دیگ میگ مثلا تو حیاط درمیای حتما باید چادر سرت باشه جایی بدون من نرو وقتی شوهرت نیست میگ من همیشه پشتتم تو حتی فراتر از خواهرمی برام من خودم یه آدم وابسته ای ایم سریع وابسته میشم نمیدونم چ کنم میترسم اینکارا آماده سازی باشه برای خیانت پسر ساده ای هم هست اما هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست مثلا بعضی وقتا میگم زبونم لااااال اگ شوهرم چیزیش شه این نمیذاره من زندگی کنم میترسم بهش وابسته شم ولی من برای ش هرم میمیرم دارم داغون میشم تروخدا کمکم کنید خاهش میکنم......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رک بهش بگو به تو ربطی نداره اگه لازم باشه شوهرم بهم میگه 

دیگه نشنوم تو زندگیم دخالت کنی 

دختر خوب شما شوهر داری وابسته بشم دیگه چه حرفیه 

اجازه نده بهت چیزی بگه بهش بگو اگه تکرار بشه به برادرش حتما میگی

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
😐شوهر داری چته؟ یعنی چی وابسته بشم 

من مگ گفتم وابسته شدم گفتم کلا شخصیت وابسته ای دارم دوست ندارم پام بلغزه من میمیزم برای شوهرم الان از لحاظ روحی داغونم

ای 

من با برادر شوهرم خیلی راحت بودم شوهرم نبود هر جا میرفتم اون منو میبرد

خیلیم دوسم داشت خیلیم دوسش داشتم البته ب چشم خواهر برادری ن هیچ منظور دیگه الان خودش ازدواج کرده هی نمیبینمش 

فک کنم آخرین بار که دیدمش ی ماه پیش بود

خونه هامونم ب هم ی کوچه فاصله داره فکر بد نکن اصلا اصلا اصلا

من مگ گفتم وابسته شدم گفتم کلا شخصیت وابسته ای دارم دوست ندارم پام بلغزه من میمیزم برای شوهرم الان ا ...

ب هرحال بهونه خوبی نیست برای لغزیدن ... ذهنتون رو درست کنید 

➿wir sind alle verloren➿

چند وقت پیش خاستم برم خونه مامانم برای چند روز اومد نیم ساعت باهام حرف زد ک نرو بچه هیچی بخدا دلتنگت میشم بعد وقتی حرف رفتن میشه اگار میترسه رنگ و روش میپره حالم از این دوگانگی ک توشم بهم میخوره

2706