2726
عنوان

مرمری ام مادرها بیاید بگید کدوم راهو انتخاب کنم💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 14702 بازدید | 411 پست
رفلاکس الرژیکه یعنی در حالت عادی رفلاکس نداره ولی اگه مواد الرژن مصرف کنه میشه رفلاکس اسید معدش می ...

چ بد!! 

ایشالا ک مشکلش رفع میشه و از همه اینایی ک گفتی خلاص میشه💪

ممنون از توضیحاتت دوستم❤️

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱
آخه دیابت چجوری اومده دیگه؟ یعنی هرکی پروتئین گاوی مصرف نکنه دیابت میگیره؟ 

نمیدونم واقعا

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرمر جون نظر من اینه رژیمو قطع کنی چون دیگه دوسه سال دیگه وارد مدرسع میشه و سخته خوراکی دست بچه ها ببینه و نتونه بخوره از الان عادتش بده

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊

عزیزم من اطلاعاتی در این زمینه ندارم ولی از ته قلبم برات دعا میکنم خداوند بهترین تصمیم رو جلو پات بگذاره....اگه بشه چند تا دکتر خوب هم مشورت کنی خیلی خوبه

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
2728

بنظر من رژیمشو بشکن

این واقعا راحت تره تا انسولین زدن

امیدت ب خدا باشه شاید درست بشه بعد از چند وقت

اما اینجوری ن چیزی به دلش میمونه‌ ن انسولین میزنه همه ویتامینارو هم می گیره انشاءالله خوبم میشه

خاله من سالها الرزی وحشتناکی داشت 

هیچی نمیتونست بخوره هیچی

باردار شد اوضاعش بدتر شد...‌‌تو بارداری فقط موز میخورد..‌‌‌‌ به انواع میوه...برنج...سبزبجات  حتی لبنیات واکنش میداد 

بخاطر نخوردن وینامین های بدنش به شدت کم شد و بدون اینکه کسی بفهمه به سمت افسردگی شدید پیش رفت

به نظر من عوارض نخوردن اونم برای بچه با اون سن که سن رشده خیلی بیشتر از عوارض خوردنه

خیلی تصمیم سختی داری خدا کمکت کنه  

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
بعد جالبه پریشب هم پشه ها سوراخ سوراخش کرده بودن به نیش پشه هم الرژی داره بهم میریزه  موندن ای ...

همه با هم دست ب دست هم دادن ک تو رو گیج کنن.پرهامم ب نیش پشه الرژی داره.

اي واي عزيزم 

منم بچگي آلرژي شديد داشتم ولي خانوادم اصلا رعايت نكرده بودن به اين اميد كه خوب ميشم بعد تبديل به آسم شد من تا مرز مرگ ميرفتم سياهي و كبودي زياد خفگي حتي غش به مدت طولاني 

ولي تو سن ده سالگي هم آلرژيم تموم شد هم آسمم كاملا رفع شد خداروشكر 

من يك عمر از خانوادم گله و شكايت داشتم كه چرا باعث شدن من انقد زجر بكشم 

بچه خودمم آلرژي به مغزيجات داره و من سفت و سخت رژيمشو رعايت ميكنم كه به آسم تبديل نشه چون واقعا تحمل اينكه بچم كبود بشه يا غش كنه رو به هيچ عنوان ندارم 😔

الان كه گفتي تبديل به خودايمني ميشه خيلي ترسيدم منم موندم كه چيكار كنم بايد با دكترش صحبت كنم 

ببينم چي ميگه به تو هم ميگم گلم

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
اي واي عزيزم  منم بچگي آلرژي شديد داشتم ولي خانوادم اصلا رعايت نكرده بودن به اين اميد كه خوب م ...

تجربم میگه حداقل هفته ای مثلا ی دونه پسته بده

تو نکن کارمنو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
تجربم میگه حداقل هفته ای مثلا ی دونه پسته بده تو نکن کارمنو

نميدونم عزيزم ميترسم چون يه بار كه دادم نميدونستم بهش آلرژي داره 

وحشتناك شد صورتش ورم كرد نفسش بند اومد برديم بيمارستان 

الان هميشه آمپول همرامه كه اگه دوباره پيش اومد خودم بهش بزنم تا برسم بيمارستان 

نميدونم واقعا موندم چيكار كنم 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
نميدونم عزيزم ميترسم چون يه بار كه دادم نميدونستم بهش آلرژي داره  وحشتناك شد صورتش ورم كرد نفس ...

ای جاتم بگردم براش اکه فقط مغزیجاته نگران نباش

باید از اول رژیم رو رعایت نمیکردی

اطرافم دیدم کسایی ک بچشون آلرژی داشته و انواع و اقسام تست های آلرژی بردن ولی رعایت نکردن و گفتن بزار بچه عادت کنه و خوب شدن

شما دیر اقدام کردی ب قطع رژیم

اما ب نظرم کم کم قطعش کنی خیلی بهتره

بزار بدنش عادت کنه

ب حق جدم ان شالله زود خوب میشه

براش آیه الکرسی خوندم❣

ای جاتم بگردم براش اکه فقط مغزیجاته نگران نباش

مرسي عزيزم 

مغزيجات و مشتقاتش

اكثر خواراكي  ها با روغن مغزيجات درست ميشن 

خدا ان شاءالله سلامتي بده به همه بچه ها❤️❤️

2706