2726
عنوان

دفع پروتئین در بارداری

1823 بازدید | 11 پست

یه ماهه پاهام خیلی ورم داره خدا از دکترم نگذره چند وقته هی گفتم برام آزمایش بنویس گفت نه طبیعیه ب شبکه بهداشت گفتن گفتن طبیعیه دیروزم ب اصرار خودم برام آز نوشتن دفع پروتئینم 3مثبت الان 36 هفتم یعنی زودتر زایمان میکنم؟ خیلی میترسم😭

یکی از دوستای منم مثل شما بود هفته 27 زایمان کرد ولی بخاطر مسمومیت حاملگي جنین رشدش متوقف شده بود بعد از بدنیا اومدن فوت کرد

الببببببته در از جون شما حتما پیگیری کن

ایشالا ک چیزی نمیشه

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هفته 36 یعنی تا الان واسه بچم خطرناک بوده؟ خیلی میترسم😭

مگه سونو نرفتی ک وضعیتش چک بشه؟ 

الان بچت کامله دیگه نهایتش اگه خیلی خطرناک باشه بستری میشی تا هفته 38 ک دیگه خیالت راحت باشه

✳️تو فقط قسمتی از من رو میشناسی، من یک جهان پر از رازم... 🌱
مگه سونو نرفتی ک وضعیتش چک بشه؟  الان بچت کامله دیگه نهایتش اگه خیلی خطرناک باشه بستری میشی تا ...

32 هفته رفتم که هم وزنش هم رشدش خوب بود، یعنی اگه 37 هفته هم بدنیا بیاد بچه کامله؟ 

سلام عزیزم منم پروتئنم مثبت ۳ هست فشارم خوب بوده ولی ورم کردم خیلی فردا میخوام جمع آوری ادرار ۲۴ س ...

عزیزم حتما پیگیر باش و زودتر برو دکتر من فشارم بالا بود یماه اصلا متوجه نشدم مدام دستام گز گز می‌کرد حتی نمیتونستم یه گوشی دستم بگیرم دو روز بعد ازمایشامم زایمان کردم چون فشارم خیلی بالا رفته بود