2410
2553

من خودم واسطه شدم اینا رو بهم رسوندم.بعد روز دختر عکسشو گذاشتم نوشتم‌‌ جاری خوبم روزت مبارک.یعنی عکس دخترای فامیل رو این رو هم حساب ادم کردم.بعد زنگ زد بهم گفت چرا نوشتی جاری خیلی عجله داری من که هنوز جاریت نشدم.گفتم وقتی انگشتر نشون میارن ما میگیم‌ جاری پس چی بت بگم.شما خودتون‌ چی میگین وقتی بخواین نسبت رو معرفی کنین؟گفت ما هیچی نمیگیم گفتم باشه الان پاکش میکنم‌‌ گفت نه راحت باش خوش باش.گفتم یعنی من با اینکار خوشم؟من‌‌ گذاشتم تو خوشحال بشی گفت مرسی ممنون از لطفت با یه لحن خاص.خیلی دلم شکست کلا بلاکش کردم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

کار خوبی کردی 

بذار تو بلاک بمونه 

دیگه اصلا صداش هم نکن ازاین به بعد 😊

به سراغ من اگر می آیید... نرم و آهسته بیایید... که مبادا ترکی بردارد...چینی نازک تنهایی من...https://harfeto.timefriend.net/16266025108720
بابت کار بدی ک نکردی خودخوری نکن وب کسی توضیحی نده،تونیتت خوشحال کردن بوده،شاید دوس نداشته عکسشو ببی ...

خودش عکسشو میزاره مشکلی نداره

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

شاید نمیخواسته فعلا اطرافیانتون باخبر بشن

شاید هم از خانواده همسرت دلخوری داره که متاسفانه سرشما خالی کرده

فدای سرت درهرحال

خلایق هرچه لایق🌹

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
کار ندارم اون بیشعوره اما خب شمام که چی بشه اخه کی عکس جاری رو میزاره مینویسه روزت مبارک ول کن بابا ...

من همه دخترا رو گذاشتم گفتم اینم حساب ادم کنم

2706