2737
2734
برو اونور نمیخوام😐 روسریسو سرش نکرده وسط تاپیک برا منم زر زرم میکنه😐🦶

دلت میاد این موهای خوشمل بلندمو نبینی اخه😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
در مقابل این موضوع هر طرف نگاه کنی افقه

🤣😂😂😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
دلت میاد این موهای خوشمل بلندمو نبینی اخه😂

احسان تو تاپیکه😐

طلاقت میدم فایده نداره تو خون منو میکنی تو شیشه😐

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
باهم کنار بیاید😄

:/😂درصورتی کنار میام ک اخاییمو بکشم :/ بعد با هوو جان دوتایی زندگی کنیم‌:/

2738
احسان تو تاپیکه😐 طلاقت میدم فایده نداره تو خون منو میکنی تو شیشه😐

:///////

ن توروخدا طلاق نع😂

....میخوری :/

ینی میخورم ببچخید :/

2706