2726
برو اونور نمیخوام😐 روسریسو سرش نکرده وسط تاپیک برا منم زر زرم میکنه😐🦶

دلت میاد این موهای خوشمل بلندمو نبینی اخه😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در مقابل این موضوع هر طرف نگاه کنی افقه

🤣😂😂😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
دلت میاد این موهای خوشمل بلندمو نبینی اخه😂

احسان تو تاپیکه😐

طلاقت میدم فایده نداره تو خون منو میکنی تو شیشه😐

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
باهم کنار بیاید😄

:/😂درصورتی کنار میام ک اخاییمو بکشم :/ بعد با هوو جان دوتایی زندگی کنیم‌:/

احسان تو تاپیکه😐 طلاقت میدم فایده نداره تو خون منو میکنی تو شیشه😐

:///////

ن توروخدا طلاق نع😂

....میخوری :/

ینی میخورم ببچخید :/

2706