2410
2553
برو شیر بیاااااار😐🦶

بیاع🛀😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا بلد نیستن انگار  طول میکشه راه بیفتن روشون نمیشع مغرورن خلاصه

داره میشه ۶سال دیگه چقد صبر کنم😂😂😂

کلا میگه هرچی وقت خودشو داره حتی دوستت دارم گفتن😐

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2720
آبجیمه میدونم کوچیکترم بودن اهل این حرفا نیستم ایشونم ناموس،کسی هستن

اره داداش ناموس منه😈

برو کنار نبینمت دو رو برش😒

خشتکتو میکشم سرت

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
بیا بغل خودمه😈

😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2714
ماساژ بده حالا😐🦶

😂😐🦵🦵🙌بیاع 

اره داداش ناموس منه😈 برو کنار نبینمت دو رو برش😒 خشتکتو میکشم سرت

اوه مای گاد 

غیرتو برم🤗:/

2706