2726
عنوان

با تجربه ها بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 28 پست
معمولا اون  ولی خب مثلا گاهی اوقاتم چند روز پیام نده من میدم  مثلا امروز 3 روز میشد که خ ...

خیلی خوبه که درکش میکنی،بنظر من دوست دازه فقط بخاطر وضعیت کرونا و اینا نمیتونه زیاد وقت بزاره منم اینحوریم زیاد غرور برام مهم نیست هر وقت دلتنگش بشم پ میدم، مخصوصا تو چاهار ماهی که کات بودیم فهمیدم بدون اون نمیتونم زندکی کنم پس باید یا غرورمو انتخاب کنم یا اونو ومنم اونو انتخاب کردم چون غرورم سر جاش باشه ولی همش دلتنگ باشم و احساس کمبوذ کنم به چه دردم میخوره

خیلی خوبه که درکش میکنی،بنظر من دوست دازه فقط بخاطر وضعیت کرونا و اینا نمیتونه زیاد وقت بزاره منم ای ...

آره مثلا هرکی میگه دوستت نداره اصلا نمیتونم باور کنم تا از خودش نشنوم 

خیلی خوبه که اونو انتخاب کردی 

ولی کاش یکی بود میگفت واقعا دوسم داره یا نه خیلی نگرانم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره مثلا هرکی میگه دوستت نداره اصلا نمیتونم باور کنم تا از خودش نشنوم  خیلی خوبه که اونو انتخا ...

عزیزم دوست شدن با یکی که پر مشغله ست همینه، واسه منم کارمنده اوایل همش ناراخت میشدم و دعوا میکردم باهاش بعد اونم باهام سزد میشد و خودم اذیت میشدم و دوباره میفتادم به منت کشی ولی الان دیکه قبول کردم که کارمنده و سرش شلوغه ،یا باید باهاش تموم کنی که میدونم سخته یا به این وضع عادت کنی تا انشاله وقتی که به شناخت کافی رسیدی بگی سریع رابطه رو رسمی کنه که دیکه بخاطر پر مشغله بودنش اینجوری اذیت نشی و همس شک داشته باشی که دوستت داره یا نه

خیلی خوبه که درکش میکنی،بنظر من دوست دازه فقط بخاطر وضعیت کرونا و اینا نمیتونه زیاد وقت بزاره منم ای ...

بعد ایشون سراغی از شما میگیرن اگ نباشین؟

که عشق از پرده عصمت برون آرد زلیخا را..