2737
2734
عنوان

مننژیت در اثر تزریق واکسن یک سالگی

3155 بازدید | 8 پست

دوستان سلام، 

چون بچه خودم تازه یک هفته هست که از بیمارستان مرخص شده در اثر این بیماری، خواستم به شما هم این آگاهی رو بدم که واکسن یک سالگی به نام MMR یا واکسن سرخک، سرخچه، اوریون ممکن است در بعضی از بچه ها ایجاد مننژیت کند، که علائم آن ۱۰ تا ۳۰ روز بعد از تزریق واکسن ممکن است شروع بشه، با بی اشتهایی، بی قراری، تب، استفراغ ...

لطفا در این فاصله حواستون به بچه ها باشه و در صورت بروز یکی از این علائم سریعا به بیمارستان مراجعه کنید

... و من به تو ایمان دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم حدود یک هفته پیش زدم یک روز تب کرد خوب شد بازم باید نگران باشم؟میگن واکسن یکسال و نیمگی خطرناکه

انشاله که اتفاقی نمیفته ولی از روز دهم تا ۳۰ روز بعد از واکسن حواستون به این موارد باشه، واکسن ۱۸ ماهگی چون تعدادش بیشتره سنگین تر هست و تکرار. mmr هم توش هست، الان دختر من برای ۱۸ ماهگی دکتر نامه داد که دیگه  mmr رو تزریق نکنه

2728
وایییی خداااااا😱😱 الان بچتون چطوره ؟ حالش خوبه؟ بیماری برطرف شده ؟

خدا رو شکر خوبه، بله رفع شد، ۱۲ روز بستری بود و خیلی خدا رحم کرد، بیماری سخت و خطرناکیه

خدا رو شکر خوبه، بله رفع شد، ۱۲ روز بستری بود و خیلی خدا رحم کرد، بیماری سخت و خطرناکیه

الحمدالله خییلی خدا بهتون رحم کرد🙂 واقعا بچتون شفا پیدا کرده و معجزه ی خدا بود ،یکی از اقوام ماهم همین بیماری داشت دور از جون شما خیییلی خییلی بیماری خطرناکه

الحمدالله خییلی خدا بهتون رحم کرد🙂 واقعا بچتون شفا پیدا کرده و معجزه ی خدا بود ،یکی از اقوام ماهم ه ...

بله واقعا خدا خیلی لطف کرد، انشاله تنتون سالم باشه

2738
سلام خانم خواهش میکنم با من تماس بگیرید ماهم این مشکل و پیدا کردیم دخترمون مننژیت گرفته بعد واکسن بس ...

سلام ، انشاله بلا دور باشه ازش، کدام شهر هستین؟ چه اقدامی براش انجام دادین؟