2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام مامانای کرمونی

کدوم دکتر زنان خیلی خوبه و کدوم بیمارستاناس؟ من مدرس نژاد دکترمه اما چون تو راضیه فیروز و ارجمنده و اونجا هزینه هاش بالاس و ما هم بیممون قطع شده فعلا،میخوام احتمالا دکترمو تغییر بدم 

و اینکه بینارستان سیدالشهدا واسه زایمان خوبه؟ نیمه خصوصیه؟ ممنون میشم کمکم کنین

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
سلام به مامانی کرمونی دنبال یه دکتر زنان واسه معاینه سینه میگردم کی هست هم جوون باشه هم خوش اخلاق و ...

سلام برای سینه معمولا دکتر ها یه سونو درخواست میدن فرقی نداره کدوم دکتر زنان بری . مهم اینه که یه سونوگرافی دقیق بری . من یه بار برای سونو سینه رفتم عبادزاده حالا بازم تحقیق کن کدوم سونوگرافی ها بهترن

سلام مامانای کرمونی کدوم دکتر زنان خیلی خوبه و کدوم بیمارستاناس؟ من مدرس نژاد دکترمه اما چون تو راض ...

سلام بیمارستان سید الشهدا هزینه ش تقریبا دولتی درمیاد ولی اگه بیمه نداشته باشی باید پول بدی 

من سید الشهدا سزارین شدم 3 تومن دادیم بعد کلی دوندگی داشت برای پس گرفتن پولمون از بیمه تامین و البرز

درمورد ماماهاش برای طبیعی اطلاعی ندارم. هزینه طبیعی هم حدود 2و700 اینا در میاد

تعریف دکتر کامیابی دکتر فروتن رو خیلی شنیدم . دکتر فروتن سیدالشهدا هم هست

سلام دوستان امیدوارم حال همه مامانا و نی نی های تاپیک خوب باشه و اونایی که مثل من هنوز مامان نشدن به ...

خانومی داستان مامان شدن منو تو تاپیکتم بخون مادر شدن من معجزس وقتی که خیلیا گفتن نمیشه

طب سوزنی برو حتما

2738
سلام بیمارستان سید الشهدا هزینه ش تقریبا دولتی درمیاد ولی اگه بیمه نداشته باشی باید پول بدی  م ...

شما دکترتون کی بود؟ در کل سیدالشهدا در چه حدیه؟ خوبه تمیزه؟پرسنلش خوبن؟

خیلی بدتر از ارجمنده؟ میخواستم برم ارجمند که بیممون...

شما دکترتون کی بود؟ در کل سیدالشهدا در چه حدیه؟ خوبه تمیزه؟پرسنلش خوبن؟ خیلی بدتر از ارجمنده؟ میخوا ...

سلام من دکترم حمزه نزادی بود

بیمارستان سید الشهدا در کل خوبه و تمیزه پرسنلش هم 80 درصدشون خوب و خوش اخلاق هستن اما یه چند تایی بد اخلاقم بود توشون . 

در مورد ارجمند تجربه ای خودم ندارم که بگم خوبه یانه ولی خیلیا راضی بودن. 

در کل اگه قرار باشه دوباره برم سید الشهدا میرم فقط چون با تامین قرارداد نداره دوندگی پس گرفتن پولش زیاده حوصله میخواد

سلام مامانای عزیز کسی میدونه سنوگرافی گلشن آرا چه طوری نوبت میده تلفنی یا حضوری ممنون میشم جوابم وبدین

«ِ وَ مَنْ يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجا ِ وَ يَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لا يَحْتَسِبُ وَ مَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْ‏ءٍ قَدْرا»
خانومی داستان مامان شدن منو تو تاپیکتم بخون مادر شدن من معجزس وقتی که خیلیا گفتن نمیشه طب سوزنی برو ...

بسلامتی عزیزم ان شاالله بسلامتی نی نی کوچولوتو بغل کنی... کرمان کجا باید بریم؟ 

خدایا شکرت... خدا جون این هدیه قشنگی رو که بهمون دادی حفظ کن...دوستان واسمون دعا کنید... ان شاالله دامن همه اونایی که نی نی میخوان زود زود سبز شه و دلشون شاد شه

سلام دوستان من هفته 23 بارداری هستم دکترم هم خانم ابراهیمی هستش.. کسی ایشون رو میشناسه؟ برای زایمان میخوام برم بیمارستان پیامبر اعظم.. اونجا رسیدگیش چجوریه؟ فاطمه الزهرا بهتر از پیامبر اعظم هستش؟ 

2706