2733
2734
سلام بچه ها کسی میدونه برای شکایت از دکتر که چند نفری ویزیت میکنه باید کجا اقدام کنیم؟ کدوم دکتر ...

سلام عزیزم 

تو این دوره زمونه که هر بلایی سر مریض بیارن اخرش دکتر تبرئه میشه و از مریض بابت هر چیزی رضایت میگیرن، شکایت برای چنین مسئله ای راه به جای نمیبره گلم !

سلام عزیزم  تو این دوره زمونه که هر بلایی سر مریض بیارن اخرش دکتر تبرئه میشه و از مریض بابت هر ...

اگر اینجوری فکر کنیم و هیچ کس حتی اعتراض نکنه ، حقمونه همه سوار سرمون بشن. و حقمون ضایع بشه. از حق اولیه و طبیعیه بیماره که بخواد فقط مشکلش رو به دکتر بگه نه بقیه بیماران هم بشنون و تازه اظهار نظر هم بکنن. پس حریم خصوصی بیمار چی میشه؟

من خواهش میکنم از خانم های این انجمن که حداقل اعتراض کنید وقتی با مسئله اینجوری روبرو میشید بذارید بفهمن که ما ادم ها بلانسبت مثل گوسفند نیستیم که همه رو با هم یه جا میفرستند برای واکسن. 

از جند روز پیش که رفتم دکتر و این قضیه پی اومده خیلی عصبانی هستم و متاسفانه حتی یک نفر هم اونجا اعتراض نکرد که تنها برود داخل. 

الانم دنبال دکتر خوبی هستم که شعور داشته باشه و مریض هاشو به چشم انسان ببینه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر اینجوری فکر کنیم و هیچ کس حتی اعتراض نکنه ، حقمونه همه سوار سرمون بشن. و حقمون ضایع بشه. از حق ا ...

منم نمیدونم کجا باید اعتراض کرد شاید کمیسیونی چیزی داشته باشن الان تو نت سرچ کردم شماره تلفن 1690 برای گزارش شکایات تخلف پزشکی هست شما زنگ بزنید ببینید رسیدگی شون به چه صورت هست. 

این ادرس سازمان نظام پزشکی کرمان هست 

بلوار جمهوري - خيابان شفا -کوچه شماره 19 - تلفاکس: 4-32465533-034-32450413-034 - کدپستی: 7618649151

ادرس سایت نظام پزشکی کرمان

اگر اینجوری فکر کنیم و هیچ کس حتی اعتراض نکنه ، حقمونه همه سوار سرمون بشن. و حقمون ضایع بشه. از حق ا ...

ای خواهر اینقدر اون لحظه فکر و خیال دارم که به این مسئله فکر نکردم . بعضیاشون دستگاه کارتخوان ندارن و هی مریض رو میفرستن از پله ها پایین برن از عابر بانک پول بگیرن . بعضیاشون سالن انتظارشون کوچیک و گرمه تا نوبتت بشه خفه میشی جای نشستن نیست 

والا چی بگم شاید عادت کردیم هر بلایی سرمون بیارن و سو استفاده کنن و دم نزنیم . 

2728

لالالالا شکوفه ی گلابی

ببند چشم هاتو تا آروم بخوابی

لالالالا جوونه های پونه 

دوباره قرص ماه تو آسمونه

بخواب تا کلی خواب خوب ببینی

تو باغ قصه ها آلو بچینی

بری به سرزمین آبنباتی

بری به خونه های شکلاتی

لالالالا شب اومده دوباره

ستاره آی ستاره آی ستاره…

لالالالا گل یاسی و شب بو

برو به خواب ناز عشق کوچولو

یه جایی که نه سوزه و نه سرماست

یه جا که مثل چشم های تو زیباست

بری و شهر رویا رو ببینی

سر سفره با خرگوش ها بشینی

بری رو بال اسب های پرنده

به شهر کوچک بازی و خنده

بری به دره ی رنگین کمون ها

به قصر گم شده تو آسمون ها

لالالالا بخواب فرشته ی ناز

که خورشید پشت کوه ها گم شده باز

لالالالا گل بنفش و آبی

ببند چشم هاتو تا آروم بخوابی…

دانلود اهنگ لالایی

منم نمیدونم کجا باید اعتراض کرد شاید کمیسیونی چیزی داشته باشن الان تو نت سرچ کردم شماره تلفن 1690 بر ...

عزیزم به این شماره زنگ زدم  جواب نداد. چی بگم ایشالا درست میشه. کلا  ادم ها انگار احساسشون مرده. منشی هاشون که از همه عالم انگار طلب دارند. فقط با فرهنگ سازی شاید یکم بهتر شود. مرسی گلم

عزیزم به این شماره زنگ زدم  جواب نداد. چی بگم ایشالا درست میشه. کلا  ادم ها انگار احساسشون ...

متاسفانه به مریض به چشم پول نگاه میکنن فقط پولش رو میخوان دیگه هیچ . 

من فقط دکتر ثانی رو دیدم که مریضا رو یکی یکی داخل میفرسته و منشی خوش اخلاقی داره . اونم چون مطبش خلوته و برای مریض وقت میذاره البته تو مطبش. تو درمانگاه کاشانی هم من پیشش رفتم 4 تا 4 تا میفرسته بماند 7 8 تا دانشجوهم قشنگ وایسادن گوشاشونو تیز میکنن یاد بگیرن . 

متاسفانه دکتری که از همه لحاظ خوب باشه تو کرمان ندیدم هر کدوم یه ایرادی دارن . یکی بد اخلاقه یکی بی ادبه یکی پولکیه یکی اصلا حواسش نیست اهمیت نمیده یکی خیلی گیره و استرس زیادی میده به ادم یکی ادمو پاسکاری میکنه به دوست و رفیقاش که اونا هم کاسب بشن . همه اینا رو من تو مدت سه سال از بارداری قبلیم تا الان تجربه کردم 

من الان فقط به فکر اینم سلامت خودم و نینیم تو دوران بارداری حفظ بشه دیگه به نحوه رفتار دکترا کاری ندارم واقعا اون دیگه یه مسئله جداست که باید حال و حوصله و روحیه بالایی داشته باشی بری پیگیری کنی. 

2738
عزیزم ماه چندی ؟ من هفته 30 هستم . احتمالا منم برم مهرگان چون دکترم حمزه نژادیه و فقط مهرگان و سید ا ...

ممنون ترنم عزیزم ازراهنمای ودلگرمی هات .من الان هفته ۱۷هستم .انشالله خدا نی نیامونو سالم وراحت برسونه بغلمون

2706