2091
2093

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087
2032

الان کرونا هم هست عروسی گرفتن توهین به شعور خود ادمه و اطرافیانه

خو بدون عروسی برو خونت

خوشبخت باشبد🌹

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
حسود؟!😐

اره ..فک کن مادرشوهر مثلا سن و سالی ازش گذشته باید گذشت داشته باشه زودتر جور کنه ک اینا برن سر خونه زندگیشون..بدتر داره سنگ میندازه جلوی پای اینا 

معلومه کرم داره

یک سال واقعا زیاده ما برای پیرا ۵روز برا جونا ۴۰روز عزا میگیریم

پنج روز😑😑😑😑 شما از کجایید؟ شوهرت پدربزرگش فوت شده من نمیگم یکسال ولی لااقل چند ماه بشه یکم بگذره آخه چهل روز که هنوز زوده.... من مادربزرگم فوت کرد تا چند ماه خودم اصلا دلم نمیخواست مراسمهای شادی و بزن و برقص برم اینکه پدرشه حق داره

یکی از آشناهای ما پدرِ مادرِ عروس فوت شد، بعد چهلم به اصرار خانواده داماد و پدر عروس عروسی برگزار کردن، از خانواده متوفی هیچ کس نرفت، مادربزرگه هم قطع ارتباط کرد با دخترش. خلاصه که مادرِ عروس از فشار و استرس سکته مغزی کرد، دیروز هم بعد چند سال از کار افتادگی فوت شد. همون سالها هم شوهرش ولش کرد رفت یه زن دیگه گرفت😔

1718