2737
2734
عنوان

خوندار شدن

162 بازدید | 22 پست

من ی خونه میخوام جز ۲۰ تومن اونم حلقام ی گرنبد هیچ نداریم تو خونه پدرشوهرم هستم از بس بی احترامی دعوا لج میکنن بامون فقط خدا میدونه چکارا باما کردن 

دارم دیونه میشم ن ما پول داریم اجاره بشینیم ن اینا ادم میشن 

لطفا امضامو بخونید 😭😭😭😭😭😭😭😭😭،خیلی به دعاهاتون برای حاجت روا شدنم نیاز دارم ،دعام کنید از ته دلتون😭😭😭😭😭😭😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روضه مسلم خیلی خوبه واسه خونه دار شدن  ما که نتیجه دیدیم

چیه؟چطوریه؟والاماییم وسی تومن رهن اینجا تمام خونه ها رهنش روی سیصد چهارصده

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2738
چیه؟چطوریه؟والاماییم وسی تومن رهن اینجا تمام خونه ها رهنش روی سیصد چهارصده

روضه‌ی مسلم‌بن‌عقیل رو از نت دانلودش کن و نیت کن که خونه بخرین 

7 تا شنبه پشت سر هم ینی فقط شنبه‌ها گوشش کن 

ان‌شاءالله که خونه دار میشین

ما انجام دادیم نتیجه داد

روضه‌ی مسلم‌بن‌عقیل رو از نت دانلودش کن و نیت کن که خونه بخرین  7 تا شنبه پشت سر هم ینی فقط شن ...

امید به خدا

،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰
2706