1874
2079

خانوم از جلسه دادگاه اطلاع نداشت نرفت و واسش یکی پیش قسط نوشتن . اعتراض زدن تاثیر نداشت

میشه از اول شکایت کنه؟

شوهرت زمین داشت ؟

فقط 50 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی رژیمی و هوس شیرینی و پیتزا داری اول سر برو‌یه سر جلو‌آینه بلوزت رو بده بالا به شکم گنده ات نگا کن اینجوری نه تنهاصد سال هوس شیرینی و پیتزا نمیکنی بلکه استفراغم میکنی                   یک عدد رژیمی هستم🥺و تیکرم تیکر رژیم 😒                   تاپیک خاطرات چندین سال نازایی تا بارداری و زایمان من 👇🏻👇🏻 خاطرات چندین سال نازاییم تا بارداریم                                    خاطرات زایمان من   
قطعی باشه نه

اخه این خانوم خیلی سال پیش شکایت کرده بود و این اقا کلا نبود .فکرشم نمیکرد پیداش شه و بیاد تقاضای تقسیط کنه .چه راحت بدون حضور خانوم جلسه تشکیل دادن

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

شوهرت زمین داشت ؟

این موضوعو دوستم گفت بپرسم .خیلی سال پیش مهرشو اجرا گذاشت شوهرش اصلا نبود .فکرشم نمیکرد بیاد و تقاضای تقسیط کنه .اگه چیزی هم داشت تو این مدت دیگ اسمش نیس حتما

2077
این موضوعو دوستم گفت بپرسم .خیلی سال پیش مهرشو اجرا گذاشت شوهرش اصلا نبود .فکرشم نمیکرد بیاد و تقاضا ...

اهان 

منم برا برادرم میپرسیدم 

فقط 50 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی رژیمی و هوس شیرینی و پیتزا داری اول سر برو‌یه سر جلو‌آینه بلوزت رو بده بالا به شکم گنده ات نگا کن اینجوری نه تنهاصد سال هوس شیرینی و پیتزا نمیکنی بلکه استفراغم میکنی                   یک عدد رژیمی هستم🥺و تیکرم تیکر رژیم 😒                   تاپیک خاطرات چندین سال نازایی تا بارداری و زایمان من 👇🏻👇🏻 خاطرات چندین سال نازاییم تا بارداریم                                    خاطرات زایمان من