2726

بچه هاکامل توضیح میدم تاخوب قضاوت کنین،سرشب زنگ زدم به مغازه شوهرم گفتم عزیزم زودتر بیاخونه خیلی حوصلم سرشده گفت باشه کارامومیکنم میام،وقتی اومداز پایین پله صدازد گفت میخوام برم نون بگیرم حاضرشوباهم بریم گفتم ازکجاگفت ازسرخیابون گفتم نه نمیام حالشوندارم اینهمه اماده شم فقط بریم تاسرخیابون،فقط بوه روببر باخودت یه راهی بره گفت باشه بادخترم رفتن بعدچنددقیقه اومدمیوه خریده بودکزاشت توراه پله گفت بیابردار تابرم نونوایی بعدزنگ زدبگوشیم گفت یکم شیرموز درست کن تاوقتی میام گفتم مگه ازکحارفتی نون بگیری گفت ازجای مغازم،مغازشم نیم ساعتی راهه باموتورم رفته بودن (موتور تریل ک من عشق سوارشدن دارم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش گفتم چرانیومدی دنبال من پس،بعدم قطع کردم وقتی اومد دیدم مرغم گرفته واینا گفتم فقط بگو نمیخواستم ...

ایشون که بهتون گفته بیا بریم ، خودتون نرفتید!

شاید عاشقم بودیم اما از وابستگی بود :)!
بهش گفتم چرانیومدی دنبال من پس،بعدم قطع کردم وقتی اومد دیدم مرغم گرفته واینا گفتم فقط بگو نمیخواستم ...

از همینجا میگم مقصر تویی

مگه بچه ای اخه؟سر یه موتور و بیرون رفتن؟بیخیال بابا

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...
2706