1874
2079

بچه هاکامل توضیح میدم تاخوب قضاوت کنین،سرشب زنگ زدم به مغازه شوهرم گفتم عزیزم زودتر بیاخونه خیلی حوصلم سرشده گفت باشه کارامومیکنم میام،وقتی اومداز پایین پله صدازد گفت میخوام برم نون بگیرم حاضرشوباهم بریم گفتم ازکجاگفت ازسرخیابون گفتم نه نمیام حالشوندارم اینهمه اماده شم فقط بریم تاسرخیابون،فقط بوه روببر باخودت یه راهی بره گفت باشه بادخترم رفتن بعدچنددقیقه اومدمیوه خریده بودکزاشت توراه پله گفت بیابردار تابرم نونوایی بعدزنگ زدبگوشیم گفت یکم شیرموز درست کن تاوقتی میام گفتم مگه ازکحارفتی نون بگیری گفت ازجای مغازم،مغازشم نیم ساعتی راهه باموتورم رفته بودن (موتور تریل ک من عشق سوارشدن دارم) 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
2050
بهش گفتم چرانیومدی دنبال من پس،بعدم قطع کردم وقتی اومد دیدم مرغم گرفته واینا گفتم فقط بگو نمیخواستم ...

از همینجا میگم مقصر تویی

مگه بچه ای اخه؟سر یه موتور و بیرون رفتن؟بیخیال بابا

با افراد ارزشی و مذهبی متعصب ، خرافاتی و بی اخلاق حرفی ندارم...اگه در یک بحثی جوابتونو ندادم به این معنی نیست که قانع شدم یا نظرتونو قبول کردم ، فقط حوصله ی بحث ندارم...فرد بی ادبی نیستم ولی به خاطر وجود برخی افراد مجبور شدم همچین امضایی بذارم...

طبق فیلم یوزارسیف

اگه لباسش از پشت پاره شده مقصر تویی

اگه از جلو پاره شده مقصر شوهرته

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                                                                                                                                                                             My only love is Johnnydepp   چشم بد کور که هم جانی و هم جانانی😍
2104
طبق فیلم یوزارسیف اگه لباسش از پشت پاره شده مقصر تویی اگه از جلو پاره شده مقصر شوهرته

عاشقتم بخدا😅

تاپیک امضام🍃🌺🍃 می گویند:مسجدی می ساختند، بهلول سر رسید و پرسید:چه می کنید؟ گفتند:مسجد می سازیم.گفت:برای چه؟ پاسخ دادند:برای چه ندارد، برای رضای خدا.بهلول خواست میزان اخلاص بانیان خیر را به خودشان بفهماند، محرمانه سفارش داد سنگی تراشیدند و روی آن نوشتند «مسجد بهلول» و شبانه آن را بالای سر در مسجد نصب کرد.سازندگان مسجد روز بعد آمدند و دیدند بالای در مسجد نوشته شده است «مسجد بهلول». ناراحت شدند؛ بهلول را پیدا کردند و به باد کتک گرفتند که زحمات دیگران را به نام خودت قلمداد می کنی؟بهلول گفت:مگر شما نگفتید که مسجد را برای خدا ساخته ایم؟ فرضا مردم اشتباه کنند و گمان کنند که من مسجد را ساخته ام، خدا که اشتباه نمیکند.🍃🌺🍃

اون گفت باهاش بری دیگه تقصیر خودت بود شاید نون میخاسته بسته بوده یا نونشو دوس نداشته بعدشم مگه موتور خودتون نیس یجوری میگی انگار دیگه نمیشه سوارش شد این دعوا نداشت واقعا

✌😎
عاشقتم بخدا😅

دیدی چه زود مقصر رو پیدا کردم😎

آیا ایمان نمی آورید😝

{کاربر خانم هستم}                                                                                                                                                                                                                                                                             My only love is Johnnydepp   چشم بد کور که هم جانی و هم جانانی😍
باهاش قهرکردم داشتم مرغارو میشستم گفت اونارو ول کن برو شیرموز درست کن من محل ندادم تا یه چندباری گفت ...

چه قهری آخه؟؟؟

ایشون که گفتن باهاش برید بیرون😐

چشمات دنیام بودن؛رفتی و دنیامو ازم گرفتی🥀

بعد ب دخترم گفته بود بگو مامان بیاد شاممو درست کنه رفتم براش گوشت چرخ کرده تفت دادم اوردم داشت میخوردو اینا یهو دیدم ظرف غذارو پرت کرد رو فرش بعدم ظرفی ک توش پیاز گزاشته بودمو پرت کرد بعدم ظرف دوغو تاحالا ازاینکارا نکرده بود باراولش بود

1718