2733
2739

میخوام هم ازمایش تیروئید بدم هم تالاسمی

تا حالا دو تاش و با هم ندادم

شنیدم تالاسمی رو جدا میگیرن

نمیدونم یه بار خون میگیرن یا دو بار؟

و این که جوابش تو ی برگس یا دو تا برگه جدا😑🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه عزیزم جدا نیست یه بار خون میگرن من انجام دادم دوتاش باهم هیچ مشکلی هم نیست نگران نباش 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

من تازه دادم یه بار میگیرن اما یه کم بیشتر خون میگیرن 

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین 🙌عاشق دوتا دخترام و همسرم هستم❤️💙💚💛🧡لطفا برای ظهور امام زمان صلوات بفرست گلم🌷زندگی قشنگی های زیادی داره منتها ما زوم کردیم رو بدی ها💔لطفا تاپیک های باحال منو تگ کنید مرسی💛بی احترامی نکن دوست عزیز مهربون باش 🤩همیشه عشق باشد همیشه برکت💐

حالا یا بیشتر خون میگیرن یا از دوتا دستت دیگه جوابشم یه برگه

چقدر سختش میکنی😂

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
نه دو بار خون گرفتن سخته😆

اوووو من واس تحمل گلوکز سه بار خون دادم قبل بارداری

الانم بعد بارداری بازم باید بدم

سه بار از ادم خون میگیرن هرکدوم به فاصله یک ساعت

بعد تو میگی زیاده🤦🏻‍♀️

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
اوووو من واس تحمل گلوکز سه بار خون دادم قبل بارداری الانم بعد بارداری بازم باید بدم سه بار از ادم ...

اخه فقط خون گرفتنش نیست 

یه بار ی دکتر میگفت تالاسمی کلااا جداست انگار اون و نمیشه با چیز دیگه ای گرفت 

نمیدونم شایدم من اشتباه متوجه شدم

چی  مگه فقط خون نیست تالاسمی اهههههه نمیخوام برم پس😣🤦‍♀️

اخه واسه من چکاپ کلی بود. میدونم ک تیروئیدو کمخونی هم بود

خون زیاد گرفتن. گلاب ب روت واسه مدفوع ۳تا ظرف داد هر روز باید یکیو میبردم ازمایشگاه. بیزار شدم. هنوز نرفتم جوابو بگیرم. 😀

اخه فقط خون گرفتنش نیست  یه بار ی دکتر میگفت تالاسمی کلااا جداست انگار اون و نمیشه با چیز دیگه ...

شرایط آزمایشش چیاس اونارو بزن تو نت بخون

شاید مثلا باید ناشتا باشی یا نباید باشی

واس تیرویید و میدونم که باید ناشتا باشی ۱۲ ساعت

2706