2726
وایی چرااخه😣عزیزم خیلی ناراحت شدم بعددیالیزمیشی😥

جدی؟اخه شرایط روحی خوبی هم ندارم افسردم،الانم دوروزه خیلی بیحالم ،اوره خون بالا ،دفع پروتین ،کراتین بالا بگم بازم؟ولی همش میگم ای کاش بمیرم تا دیالیزی نشدم

جدی؟اخه شرایط روحی خوبی هم ندارم افسردم،الانم دوروزه خیلی بیحالم ،اوره خون بالا ،دفع پروتین ،کراتین ...

خدانکنه گلم 😥😣اوره وکراتین مادرمم بالاست کلاازدستوپاهم افتاده دیشب حله قلبی داشت بردنش سیسیو

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟اخه شرایط روحی خوبی هم ندارم افسردم،الانم دوروزه خیلی بیحالم ،اوره خون بالا ،دفع پروتین ،کراتین ...

حالاچطورمیشه این مشکل برای ادم پیش میاد؟ 

2728
حالاچطورمیشه این مشکل برای ادم پیش میاد؟ 

والا به من گفتن تو بچگیت یه عفونت توی بدنت بوده یا عفونت دندون،ادرار یا گلو،،،،اهمیت ندادی مونده تو بدنت کلیه هات رو درگیر کرده نارسا شدن تنبل شدن

براش صلوات فرستادم،انشالله  خدا شفاش بده 70بار سوره حمد به نیابت شفا بخون معجزه میکنه

فدات گلم ایشالادیالیزم نمیشی خدابه جونیت ببخشه سلامتی دوباره

والا به من گفتن تو بچگیت یه عفونت توی بدنت بوده یا عفونت دندون،ادرار یا گلو،،،،اهمیت ندادی مونده تو ...

وای خدایاوای مامانمم اونوختایکم عفونت کلیوی داشت اهمیت ندادک این شد ایشالاسلامتیتونو بدست بیارین💖

خدا نکنه😔

دلت که تنگ میشه کیوداری ازدردت کم کنه، من خواهربزرگمودارم امااونم خونش اینجانیست تکوتنهاموندم😭😭😭مامانم مث یه تیکه گوشت افتاده اونجا

دلت که تنگ میشه کیوداری ازدردت کم کنه، من خواهربزرگمودارم امااونم خونش اینجانیست تکوتنهاموندم😭😭😭م ...

من خواهر ندارم کلا خیلی تنهام برادر دارم  اما زنداداش که زیاد خوب نیستن پدرمم فوت کرده

خدایا عاشقتم 

خدانکنه.واسه پیونداقدام‌نکردی؟چرا اینجوری شدی

پسرم‌منم هفته بعدعمل داره هیدرونفروزکلیه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2706