1874
2106
براش صلوات فرستادم،انشالله  خدا شفاش بده 70بار سوره حمد به نیابت شفا بخون معجزه میکنه

فدات گلم ایشالادیالیزم نمیشی خدابه جونیت ببخشه سلامتی دوباره

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭
والا به من گفتن تو بچگیت یه عفونت توی بدنت بوده یا عفونت دندون،ادرار یا گلو،،،،اهمیت ندادی مونده تو ...

وای خدایاوای مامانمم اونوختایکم عفونت کلیوی داشت اهمیت ندادک این شد ایشالاسلامتیتونو بدست بیارین💖

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
خدا نکنه😔

دلت که تنگ میشه کیوداری ازدردت کم کنه، من خواهربزرگمودارم امااونم خونش اینجانیست تکوتنهاموندم😭😭😭مامانم مث یه تیکه گوشت افتاده اونجا

دلت که تنگ میشه کیوداری ازدردت کم کنه، من خواهربزرگمودارم امااونم خونش اینجانیست تکوتنهاموندم😭😭😭م ...

من خواهر ندارم کلا خیلی تنهام برادر دارم  اما زنداداش که زیاد خوب نیستن پدرمم فوت کرده

خدایا عاشقتم 
جدی؟اخه شرایط روحی خوبی هم ندارم افسردم،الانم دوروزه خیلی بیحالم ،اوره خون بالا ،دفع پروتین ،کراتین ...

خدانکنه.واسه پیونداقدام‌نکردی؟چرا اینجوری شدی

پسرم‌منم هفته بعدعمل داره هیدرونفروزکلیه

2032
دلت که تنگ میشه کیوداری ازدردت کم کنه، من خواهربزرگمودارم امااونم خونش اینجانیست تکوتنهاموندم😭😭😭م ...

وای منم مامانم دوزه پاش درد میکنه نمیتونه حتی دسشویی بره منم تک دخترم شوهر کردم شهر غریب دلم پیش مامانمه. خدا مادرتو شفا بده

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
وای منم مامانم دوزه پاش درد میکنه نمیتونه حتی دسشویی بره منم تک دخترم شوهر کردم شهر غریب دلم پیش مام ...

حدامامان شمارم شفابده گلکم😣💖

من خواهر ندارم کلا خیلی تنهام برادر دارم  اما زنداداش که زیاد خوب نیستن پدرمم فوت کرده

اخی الهی خدابدلت ارامش بده، کس همه بیکسان فقط خداست خداپدرمادرگلتوبیامرزه

2104
ممنون گلم‌شرایط پدر من وخیم بود به دستگاه ونتیلاتور وصل بودند ساکشن میشدند کلیه و قلقشون درست کار نم ...

مامان منم زلیل افتاده خدابهش رحم کنه زلیل نمونه 😭

2051