2410
2553
سلام

بچه ها من یه سوال دارم

معمولا کسانی که وبلاگ مینویسن یه جائی مشخصات خودشونو هم میگن در قالب: نویسنده وبلاگ

چیزی که خیلی برام عجیبه نویسنده این وبلاگ کمترین مشخصاتی از خودش به جا نگذاشته

همه جا مرموزانه نوشته... به سوالاتی هم که مطرح شده پاسخ نداده....

شما چیزی میدونین؟؟؟
مطالبش هم یه جورائیه... به نظم عجیب میاد نکنه اصلا آدم نیست یه موجود ماورائیه؟؟؟!!!
.
.
.

حالا قضیه نامه به فرشته ها یه مسئله دیگه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مهرآفرین و شاه ماهی عزیز ازتون ممنونم.منم برای شما آرزوی شادی و خوشبختی وعاقبت بخیری دارم.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2456
مهتاب جان میشه کتاب رو اسکن کنی بذاری تو تاپیک نامه نوشتن به فرشته ها؟یا اینکه برای من بفرستی؟خیلی مشتاق شدم کتابی رو که مادربزرگ همسرتون بهتون هدیه کردن بخونم.
میشه اگه امکانش نیست اسم نویسنده و مترجم و اسم کامل کتاب و نام انتشارات و سال چاپ رو بگی؟بینهایت ممنونم
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
مامان آینده جان این کار رو می تونم بکنم ولی زمان می بره ، اخه یه صفحه دو صفحه نیست که ولی یه چیزی رو می خوام بگم لطفا همه دوستان با دقت بخونن ، قصد توهین به هیچکسو ندارم ، شاه ماهی عزیز هم کار بسیار به جایی کردی که تحقیق کردی ، اصولا با شکه که آدم به یقین می رسه اما
قبل از همه اینا بگم که من آدمیم که حتی به چشم زدن اعتقاد ندارم یعنی در باورم نمی گنجه که مثلا من با بچه م میرم بیرون بچه م حالش خوبه ، ولی یه نفر چشم شور باعث بشه بچه م همون شب مثلا ریه ش به شدت عفونت کنه ، این رو به چه علت گفتم ،؟ واسه اینکه بدونید اگه دارم در مورد این نامه نوشتن حرف می زنم اصلا آدم خرافاتی نیستم ، و خیلی خیلی هم به خدای مهربون و عادلم ایمان دارم ، یعنی اینقد اعتقاد دارم که خدا مهربونتر از اینه که به خاطر چشم شور یک نفر ، طفل معصوم و بی گناه منو مریض کنه ، یعنی از عدالتش دور می بینم و قطعا هزاران نفر دید خلاف دید منو دارند اما هدف من اینه که بگم ، منی که به چشم زدن اعتقاد ندارم شاید تقریبا برام پیش نمیاد یعنی نه اینکه بگم پسرم زیباترینه ، ولی با اینکه پسر خوشگلیه ، ولی این موضوع واسم اتفاق نیفتاده ، چرا ؟؟ چون بهش اعتقاد ندارم حالا پست بعدیم رو بخونید
ببینید فارغ از کتابی که من خوندم یا بهش اعتقاد دارم یه چیز می خوام بگم که هر چیزی که ما رو به خدا نزدیکتر کنه ، حقیقته ، ببینید زمانی شما می تونید بگید اینکار شریک قایل شدن واسه خداست ، که اعتقاد بر این باشه که این فرشته بدون اذن خدا هم می تونه کاری بکنه ، که این شرک محضه ، ما همیشه از ائمه واسه کارامون التماس شفاعت و وساطت داریم ، حالا ممکنه بعضی ها نه ، با اینکه دوست دارند اماماشونو ولی همیشه از خدا همه چیزو می خوان ،ولی اون چیزی که تو این موضوع واسطه مهمه اینه که بعضی وقتا ما آدما نیاز داریم که یه چیز جدید یه چیز دیگه یه چیزی که بقیه بگن درست بوده رو پیدا کنیم و اونو بکنیم واسطه واسه خواسته هامون ، مثال می زنم ، مثلا یه وقتایی گره افتاده تو کارمون ، خوب هممون که می دونیم خدا از رگ گردن نزدیکتره ، پس چرا اگه کسی بهمون بگه فلان سوره یا آیه معجزه میکنه سریع می ریم و می خونیمش ، خوب شاید بگین چون کلام خداست ، اگه اینه ، پس اینا هم فرشته های خدا هستند ، کسایی که ما آدمای خسته و رونده از همه جا ، داریم به دامنشون چنگ می زنیم که واسه ما پیش خدا وساطتت کنن ،
شاه ماهی عزیز اگه مطلب قبلیمو درست خونده بودی اونجا گفتم که اصلا نیازی نیس که با دست خودمون کاری کنیم که واسه خودمون شک درست کنیم ، گفتم نه نیاز به چندین بار وعین هم نوشتنه و نه نیاز به نوشتن نام خدا ، ننوشتن نام خدا دلیل بر نادیده گرفتنش نیست اعوذ با... ولی خوب وقتی که باور داریم که این فرشته ها از سمت خدا ماذون هستند و ایمان داریم که بدون اذن خدا هیچ اتفاقی نمی افته ، خوب پس شرک نیس ، بازم می گم نه نیاز هست بسوزونید نه چیز دیگه ، اگه خوب نمی خواین نگهش دارین بسوزونین ، ولی بذاریم این دلخوشیها واسمون بمونه ، شاید این یه قانونه واسه جذب انرژی که فرشته ها دارند ، چرا مانع خوشحالی و آرامش بقیه بشیم ، من کماکان به این نامه نوشتنا اعتقاد کامل دارم

ضمنا کتابی هم که من دارم چیز خاصی نداره که فکر کنید اگه بدونید خیلی فرق می کنه ، نه ، فقط شما با زبون عامیانه خودتون که اصلا لازم نیست طومار هم باشه ، فقط چند خط کوتاه بنویسید

ممکنه یه هفته ای ، یا شایدم یک ماه یا برحسب موضوع چند ماه طول بکشه ، ولی من هنوزمی گم که بعید می دونم نشه ، فقط خوبه که خیر بخوایم ، هیچ شری ، بار مثبت واسه نویسنده نخواهد داشت ، مثلا بگم خدا شوهرم از مامانش بدش بیاد ، بخت فلانی بسته بشه ، یا مثلا درخواستای عجیب و غریب ، البته می دونم که اینطورنیس فقط گفتم که بدونید

داستان موسی و شبان یادم اومد

وحی آمد سوی موسی از خدا بنده ی ما را ز ما کردی جدا
تو برای وصل کردن آمدی نی برای فصل کردن آمدی
هر کسی را سیرتی بنهاده ام هر کسی را اصطلاحی داده ام
در حق ِاو مدح و در حق تو ذم در حق ِاو شهد و در حق ِتو سم

من نکردم امر تا سودی کنم بلکه تا بر بندگان جودی کنم
ما زبان را ننگریم و قال را ما درون را بنگریم و حال را
ناظر قلبیم اگر خاضع بُود گرچه گفت لفظ نا خاضع رَوَد
زانکه دل جوهر بود گفتن عَرَض پس طفیل آمد عرَض، جوهر غرض
2714
منم یه چیزی بکم
من اون موقع که کتابو خوندم توش نوشته بود و اکه دعوام نمی کنین نامه نوشتم و خداییی درست شد.فقطم یه بار نامه نوشتم نه 5تا و اخرشم مثل همیشه قربون خدا رفتم و بوس به خدا.:)
ولی جواب داد.
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
سلام مهتاب جون مهربون و انرژی مثبت...چقدر حرفات به دل میشینه و ادم رو امیدوار میکنه...مرررسی و ممنونم از خدای خوب و مهربون که کسی مثل تو رو اینجا گذاشته که این حرفا رو بزنی دوستم...منم شروع میکنم و از امشب همین کار و در کنار دعاها و نمازهام انجام میدم...امیدوارم خدا کمکم کنه و مشکلم که خیلی خیلی داره عذاب و زجرم میده حل کنه...اگر مهتاب جون منو یادت بود وقت دعاهات واسم دعا کن...خیلی دعا کن...خیلی محتاجم به نظر و رحمت خدا
.... 
2706