2703
2553
http://thewitch150.blogfa.com/cat-76.aspx
اینجا رو دقیق بخون سمیرا جان خودت متوجه میشی
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با عرض پوزش : اولا هیچ قانون مشخصی نیس بجز اینکه صادقانه با هر لحنی که دوست بأزید اون خواسته تون رو درخواست کنید فقط نام فرشته رو عنوان کنید : مثلا : فرشته سفر ، فرشته سلامتی ، فرشته خرید خانه . و ....... نه مجبورید ١٥ بار بنویسید نه ٧ بار نه اینکه اتش بزنید . فقط به نوشتن آدامه بدید تا به خواسته تونبرسید. من نسخه اصلی این کتابو دارم نسخه خیلی قدیمیشو که مادربزرگ همسرم وقتی که نامزد بودیم بهم هدیه داد . مادربزرگ همسرم لیسانس تاریخ بود و ادم باسوادی بود . واسه همین من از همون اول با اعتقاد به این کتاب نگاه کردم . من خیلی چیزا ازش دیدم ، حتی اگه همه اینا نتیجه تلقین و باور زیاد ما باشه بازم من دوستش دارم ، خیلی وقتا دلم میخواد به کسایی که دوستشون دارم بگم اینجوری نامه بنویسن ولی میدونم باور نمیکنن . ولی بنویسید ، بدون اسم خدا ، اصلا نیاز نیست اسم خدا بیاد ، مطمئنم جواب میگیرید
با عرض پوزش : اولا هیچ قانون مشخصی نیس بجز اینکه صادقانه با هر لحنی که دوست بأزید اون خواسته تون رو درخواست کنید فقط نام فرشته رو عنوان کنید : مثلا : فرشته سفر ، فرشته سلامتی ، فرشته خرید خانه . و ....... نه مجبورید ١٥ بار بنویسید نه ٧ بار نه اینکه اتش بزنید . فقط به نوشتن آدامه بدید تا به خواسته تونبرسید. من نسخه اصلی این کتابو دارم نسخه خیلی قدیمیشو که مادربزرگ همسرم وقتی که نامزد بودیم بهم هدیه داد . مادربزرگ همسرم لیسانس تاریخ بود و ادم باسوادی بود . واسه همین من از همون اول با اعتقاد به این کتاب نگاه کردم . من خیلی چیزا ازش دیدم ، حتی اگه همه اینا نتیجه تلقین و باور زیاد ما باشه بازم من دوستش دارم ، خیلی وقتا دلم میخواد به کسایی که دوستشون دارم بگم اینجوری نامه بنویسن ولی میدونم باور نمیکنن . ولی بنویسید ، بدون اسم خدا ، اصلا نیاز نیست اسم خدا بیاد ، مطمئنم جواب میگیرید
2720
مهتا بجان ممنونم ازت امیدوارتر شدم
خیلی دوست دارم بدونم نهایتش تا چند وقت باید نامه بنویسیم (1 سال - 2 سال )(5 ماه - 6 ماه و...........) کمتر بیشتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
می شه بگی نهایتا چه مدت طول کشیده تا به آرزوت برسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
*****لطفابریدتو وبلاگم مطمئنم خوشتون میاد ****** http://mofidtypik.blogfa.com/
شاه ماهی جون خیلی کار بدی کردی که این چیزایی که پرسیدی رو اینجا هم گذاشتی

شما اگر اعتقاد نداری یا شک داری یا هر چیز دیگه خوب نکن!!زورت که نکردن

چرا میخوایی نظر بقیه رو عوض بکنی؟

آقایون بسیار محترمی که ازشون سوال فرمودی دارن میگن این کار سحر و جادوئه. ولی آیا واقعا این طوره؟؟؟؟؟؟؟

و از همه بدتر اینکه آیا برای اینکه لینک این صفحه رو در اختیار آقایون قرار بدی از صاحب تایپیک اجازه گرفتی؟
2714
شاه ماهی جون ما هم از فرشته ها می خوایم که به اذن خدا کارهای ما رو - رو به راه کنن
من بعضی وقتها از فرشته ها می خوام برام دعا کنن
یا وقتی دعایی رو به تنهایی می خونم ازشون می خوام بیان و با هم بخونیم حس خوبی به من دست می ده

چون فرشته ها هم دعا و استغفار می کنند برای همه
روایتی که از امام هفتم (علیه‏السلام) بود این‏طور داشت: �مَنْ دَعَا لِإِخْوَانِهِ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْمُؤْمِنَاتِ وَ الْمُسْلِمِینَ وَ الْمُسْلِمَاتِ وَکَّلَ اللَّهُ بِهِ عَنْ کُلِّ مُؤْمِنٍ مَلَکاً یَدْعُو لَه‏�.9 هرکس که برای برادران و خواهران ایمانی‏ و اسلامی‏اش دعا کند، خداوند به ازای هر مؤمن، یک فرشته برای او می‏گمارد که برایش دعا کند. یعنی آن فرشته‏ها هم برای دعاکننده، از خدا درخواست می‏کنند
شاه ماهی
صاحب تایپیک توی یه تایپیک دیگه وقتی من و اون داشتیم با هم درباره این موضوع صحبت میکردیم به فکر افتاد که درباره نوشتن نامه به فرشته ها یه تایپیک جدا راه بندازه. برای همین من به خودم اجازه میدم هم به جای خودم و هم به جای اون از شما انتقاد کنم

هزار بار هم گفتم که اگر فکر میکنی این کار شرکه خوب نکن! دیگه چه اصراری داری به همه اینو ثابت بکنی؟

اگر صدا کردن یه موجود فرازمین و درخواست کمک کردن از اون شرکه پس توسل به آدم زمینی و دخیل بستن به ضریحش و ... که صد درجه بدتر از شرکه!!!!!

شما از ریشه این موضوع رو بد متوجه شدی. حالا هم اصرار بی جا داری که به همه بگی این کار اله و بله و فلان و فیساره

خوب نکن. موسی به دین خویش عیسی هم به دین خویش
هر کسی آزاده تو این تایپیک نظرش رو بده
چون منم تجربه ای در مورد نامه نوشتن ندارم و نمی دونم صحت داره یا نه
سلام.من تاپیک رو همون روزی که ایجاد شد خوندم.حدود یه هفته پیش اتفاق بدی برام افتاد و مشکل بزرگی برام پیش اومد.من دراوج ناامیدی به فکر نامه نوشتن افتادم.البته عرروز دعا میکردم و ازخدا میخواستم مشکلم رو حل کنه.
15تا نامه نوشتم وآخرهرنامه ازفرشته و ازخدا تشکرکردم که خواسته ام رو عملی میکنند ولی بعد زنگ زدم به شخص مومنی که اطلاعات دینیش خیلی بالاست.اونم ازاین روش آگاه بود ولی گفت سوزاندن کاغذی که اسم خدا توش نوشته شده باشه اشکال داره و نباید انجام بشه.منم اومدم کلمه خداوند رو درهمه نامه ها پاک کردم.فرداش همه رو سوزوندم.
والان میتونم بگم 90% مشکل حل شده.همین چنددقیقه پیش و یه هویی.نمیدونم چطوری توضیح بدم.

فقط خواستم تجربه ام رو بگم ولی من هرروز مستقیما ازخدا هم میخواستم که مشکلم رو حل کنه.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
موقع نوشتن نامه ها احساس میکردم مشکلم برام کوچکترو کمرنگتر میشه.نمیدونم این حس من بود.
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2706